Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kolektiv: Filosofický slovník

Knihy naučná literatura

Kolektiv: Filosofický slovník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Filosofický slovník - kolektiv. Podstatně přepracované a téměř o čtvrtinu hesel rozšířené druhé vydání vzniklo na základě příznivých ohlasů a zájmu veřejnosti o tento titul. Na díle se podílel kolektiv autorů filosofické fakulty UP v Olomouci společně s řadou kolegů z jiných filosofických pracoviš?, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: Filosofický slovník koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: Filosofický slovník

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 245 Kč

Podstatně přepracované a téměř o čtvrtinu hesel rozšířené druhé vydání vzniklo na základě příznivých ohlasů a zájmu veřejnosti o tento titul. Na díle se podílel kolektiv autorů filosofické fakulty UP v Olomouci společně s řadou kolegů z jiných filosofických pracoviš?, odborníci z dalších vědeckých oborů, recenzenti a přátelé ze zahraničí. Nová publikace usiluje o odstranění nedostatků v původním textu a jeho zpřesnění. Struktura slovníku respektuje výchozí členění na hesla předmětná a jmenná, upravuje koncepci » ... a dál?

Produkt Kolektiv: Filosofický slovník

Kolektiv: Filosofický slovník - parametry

Název produktu: Kolektiv: Filosofický slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Filosofický slovník - kolektiv. Podstatně přepracované a téměř o čtvrtinu hesel rozšířené druhé vydání vzniklo na základě příznivých ohlasů a zájmu veřejnosti o tento titul. Na díle se podílel kolektiv autorů filosofické fakulty UP v Olomouci společně s řadou kolegů z jiných filosofických pracoviš?, odborníci z dalších vědeckých oborů, recenzenti a přátelé ze zahraničí. Nová publikace usiluje o odstranění nedostatků v původním textu a jeho zpřesnění. Struktura slovníku respektuje výchozí členění na hesla předmětná a jmenná, upravuje koncepci slovníku tím, že ke jmenným heslům zpravidla připojuje širší bibliografické údaje. Vedle těchto změn zvyšuje hodnotu knihy uvedení výběrové překladové bibliografie a nové grafické řešení hesel. Publikace: Filosofický slovník - kolektiv. Filosofický slovník, praktický a přehledně uspořádaný průvodce po světě filosofie, obsahuje 2 240 abecedně seřazených hesel. Neomezuje se však pouze na čistě filosofické pojmy, ale zahrnuje i blízká témata z oborů sociologie, psychologie, teologie, poslední kus Tato kniha je nabídkou všem, pro něž lidské myšlení, jeho dějiny se všemi výšinami i nedohlédnitelnými hlubinami zůstávají hodnotou, jež je vlastní sa... Přibližně 2500 hesel se pokouší exaktním, ale přístupným způsobem seznámit s filosofickou terminologií, důležitými směry a školami filosofie, osobnostmi, apod.. Filosofický slovník chce nahlédnout velké otázky lidstva, problémy moderní filosofie a současnosti ze západní tradice, která... Kolektiv autorůOdesíláme 17.10.2012OLOMOUCKniha, čeština, 464 stran Autor knihy Kolektiv autorů, Vydavatelstvo OLOMOUC


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.