Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv: Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání

Knihy

Kolektiv: Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí vydání je k dispozici s atraktivními nahrávkami ve formátu mp3, dostupné v materiálech ke stažení (po přihlášení do e-shopu naleznete v levé části stránky pod titulkou učebnice). První díl je pro začátečníky. Jeho zvládnutí umožní studentům obstát v běžných situacích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 275 Kč

Třetí vydání je k dispozici s atraktivními nahrávkami ve formátu mp3, dostupné v materiálech ke stažení (po přihlášení do e-shopu naleznete v levé části stránky pod titulkou učebnice). První díl je pro začátečníky. Jeho zvládnutí umožní studentům obstát v běžných situacích denního života ve španělsky mluvícím prostředí.Učebnice má 15 lekcí, každá se zabývá jedním ze základních konverzačních témat. Hlavní text lekce je dialogického charakteru, doplněný o barevné ilustrace a jednoduché autentické dokumenty. Za » ... a dál?

Produkt Kolektiv: Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání

Kolektiv: Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání - parametry

Název produktu: Kolektiv: Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí vydání je k dispozici s atraktivními nahrávkami ve formátu mp3, dostupné v materiálech ke stažení (po přihlášení do e-shopu naleznete v levé části stránky pod titulkou učebnice).

První díl je pro začátečníky. Jeho zvládnutí umožní studentům obstát v běžných situacích denního života ve španělsky mluvícím prostředí. Učebnice má 15 lekcí, každá se zabývá jedním ze základních konverzačních témat. Hlavní text lekce je dialogického charakteru, doplněný o barevné ilustrace a jednoduché autentické dokumenty. Za texty následuje slovní zásoba lekce a frazeologie. Na mluvnický výklad navazují tři bloky cvičení, která ověřují porozumění textům, fonetická cvičení a procvičují nové gramatické jevy. Repaso 1, 2 a 3 opakuje probranou látku.

K učebnici jsou dále k dispozici samostatné audionahrávky na 2 CD /120 minut/.

Třídílný soubor učebnic španělštiny pro střední a jazykové školy, který dovede studenty k maturitě nebo ke státní jazykové zkoušce. ISBN: 978-80-7238-096-1Rozsah: 232 bar. stranVazba: brožovaná Nové třetí vydání je k dispozici s atraktivními nahrávkami ve formátu mp3. Nahrávky jsou k dispozici na internetu. Více informací o nahrávce v učebnici. První díl je pro začátečníky. Jeho zvládnutí umožní studentům  obstát v běžných situacích denního života ve španělsky mluvícím  prostředí Učebnice má 15 lekcí, každá se zabývá jedním ze základních konverzačních témat. Hlavní text  lekce je dialogického charakteru, doplněný o barevné ilustrace a  jednoduché autentické dokumenty. Za texty následuje slovní zásoba lekce a  frazeologie. Na mluvnický výklad navazují tři bloky cvičení, která  ověřují porozumění textům, fonetická cvičení a procvičují nové  gramatické jevy. Repaso 1, 2 a 3 opakuje probranou látku... Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání - a kolektiv Jana Králová . Fiesta 1 nueva učebnice + mp3 - 3. vydání - a kolektiv Jana Králová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.