Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv: Direkt 2 neu – učebnice + PS + CD

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv: Direkt 2 neu – učebnice + PS + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Také druhý díl přepracovaného vydání učebnice Direkt zohledňuje náměty od vyučujících německého jazyka, které autoři získali z hodnotících dotazníků, e-mailů a při osobním setkání na seminářích. Direkt neu pokračuje v původní koncepci přepracovaného vydání, nabízí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv: Direkt 2 neu – učebnice + PS + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 378 Kč

Také druhý díl přepracovaného vydání učebnice Direkt zohledňuje náměty od vyučujících německého jazyka, které autoři získali z hodnotících dotazníků, e-mailů a při osobním setkání na seminářích. Direkt neu pokračuje v původní koncepci přepracovaného vydání, nabízí systematickou gramatiku a slovíčka seřazená podle oddílů. Kromě toho zachovává důraz na komunikaci a přípravu na státní maturitní zkoušku, především formátem úloh a Abi-rámečky. Nechybí ani dvě bonusové strany » ... a dál?

Produkt Kolektiv: Direkt 2 neu – učebnice + PS + CD

Kolektiv: Direkt 2 neu – učebnice + PS + CD - parametry

Název produktu: Kolektiv: Direkt 2 neu – učebnice + PS + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 378 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Také druhý díl přepracovaného vydání učebnice Direkt zohledňuje náměty od vyučujících německého jazyka, které autoři získali z hodnotících dotazníků, e-mailů a při osobním setkání na seminářích. Direkt neu pokračuje v původní koncepci přepracovaného vydání, nabízí systematickou gramatiku a slovíčka seřazená podle oddílů. Kromě toho zachovává důraz na komunikaci a přípravu na státní maturitní zkoušku, především formátem úloh a Abi-rámečky. Nechybí ani dvě bonusové strany – gramatická cvičení, ve kterých si studenti hned mohou ověřit, zda látce porozuměli, a projekt, kde je jim dán prostor využít své znalosti v praktických úlohách s použitím internetu. 11. lekce nového vydání je lekce opakovací, která shrnuje a procvičuje gramatickou látku z prvního dílu učebnice, zejména minulý čas (perfektum). Jistě Vás zaujmou dvě nové lekce, které jsou věnované hlavním městům dvou německy mluvících zemí – Berlínu a Vídni. Direkt 2 neu obsahuje 1 CD, na němž jsou všechna poslechová cvičení z učebnice i pracovního sešitu, opakovacích jednotek a testů. Aby autoři usnadnili studentům domácí procvičování a práci s poslechy, jsou nahrávky ve formátu mp3. Direkt 2 neu zachovává stejnou strukturu, na kterou jsou uživatelé zvyklí – 10 lekcí učebnice i pracovního sešitu v jednom svazku, 1 vložené CD se všemi poslechovými texty a žákovským slovníčkem v PDF k vytištění. Po pěti lekcích následují opakovací jednotky Abi-Fertigkeitstraining a testy Wie weit bist du jetzt?

Giorgio Motta; Beata Cwikowska; Olga VomáčkováKniha obsahuje učebnici, pracovní sešit, 1 CDKlett 2012Kniha, němčina, 252 stran Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.