Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání

Knihy

Kolektiv: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání - kolektiv autorů. Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 194 Kč

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají přijímací zkoušky z biologie. Obsahuje teoretické shrnutí problematiky +240 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z biologie. Určeno: lékařské fakulty UK v Praze, Plzni a Hradci Králové, Lékařská fakulta MU v Brně, Lékařská fakulta a Fakulta zdravotnických studií UP v » ... a dál?

Produkt Kolektiv: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání

Kolektiv: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání - parametry

Název produktu: Kolektiv: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání - kolektiv autorů. Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají přijímací zkoušky z biologie. Obsahuje teoretické shrnutí problematiky +240 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z biologie. Určeno: lékařské fakulty UK v Praze, Plzni a Hradci Králové, Lékařská fakulta MU v Brně, Lékařská fakulta a Fakulta zdravotnických studií UP v Olomouci, Lékařská fakulta v Ostravě, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Zdravotně sociální fakulta JČU v Českých Budějovicích, Fakulta zdravotnických studií ZČU v Plzni, Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Ústav zdravotnických studií UJEP v Ústí nad Labem, Ústav zdravotnických studií TUL a další vysoké školy. Publikaci je vhodné zkombinovat s vysvětlením problematiky v dalších dílech. Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.