Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Zákon o Ústavním soudu

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Zákon o Ústavním soudu

Hodnocení: 1x
  • 4

Vedle zobecňujícího výkladu činnosti Ústavního soudu z hlediska jeho postavení v soustavě státních orgánů ČR, především z hlediska procesněprávních aspektů jeho činnosti, druhé vydání komentáře k zákonu o Ústavním soudu zachycuje právní stav k 30. 6. 2007 a zapracovává novou judikaturu Ústavního soudu v procesních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Zákon o Ústavním soudu koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Zákon o Ústavním soudu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 912 Kč

Vedle zobecňujícího výkladu činnosti Ústavního soudu z hlediska jeho postavení v soustavě státních orgánů ČR, především z hlediska procesněprávních aspektů jeho činnosti, druhé vydání komentáře k záko ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Zákon o Ústavním soudu

Kolektiv autorů: Zákon o Ústavním soudu - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Zákon o Ústavním soudu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 912 Kč
Maximální cena: 1 429 Kč
Ušetríte až: 517 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vedle zobecňujícího výkladu činnosti Ústavního soudu z hlediska jeho postavení v soustavě státních orgánů ČR, především z hlediska procesněprávních aspektů jeho činnosti, druhé vydání komentáře k zákonu o Ústavním soudu zachycuje právní stav k 30. 6. 2007 a zapracovává novou judikaturu Ústavního soudu v procesních otázkách. Komentář přihlíží též k novému stavu literatury v této oblasti od roku 2001. Přináší podrobný výklad organizace Ústavního soudu, která může mít vliv na jeho rozhodování, zpracovává jednotlivé procesní otázky, včetně nové úpravy rozhodování ve věcech preventivní kontroly mezinárodních smluv a referenda. Komentář je určen zejména soudcům, advokátům, státním zástupcům, notářům, studentům právnických fakult a další zainteresované veřejnosti (komentář) Publikace: Zákon o Ústavním soudu. Komentář, 2., podstatně přepracované a doplněné vydání - Filip Jan;Hollander Pavel;Šimíček Vojtěch. Publikace: Zákon o Ústavním soudu. Komentář, 2., podstatně přepracované a doplněné vydání - Filip Jan;Hollander Pavel;Šimíček Vojtěch. Autor : Vojtěch Šimíček, Pavel Holländer, Jan Filip, Druh sortimentu : Kniha, Zákon o Ústavním soudu komentář 2. vydání, Jazyk : Čeština, Počet stran : 896 Autor knihy Jan Filip, Pavel Holländer, Vojtěch Šimíček, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.