Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Účetní předpisy pro podnikatele

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Účetní předpisy pro podnikatele

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Účetní předpisy pro podnikatele. Komentář - 3., aktualizované vydání - Dvořáková Dana. Komentář zahrnuje veškeré změny účetních předpisů účinné od 1. 1. 2009, např. v souvislosti s:přeměnami obchodních společností a družstev, uplatněním metody komponentního odpisování a zbytkové hodnoty majetku, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv autorů: Účetní předpisy pro podnikatele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 446 Kč

Publikace: Účetní předpisy pro podnikatele. Komentář - 3., aktualizované vydání - Dvořáková Dana. Komentář zahrnuje veškeré změny účetních předpisů účinné od 1. 1. 2009, např. v souvislosti s:přeměnami obchodních společností a družstev, uplatněním metody komponentního odpisování a zbytkové hodnoty majetku, digitalizací a elektronizací účetních záznamů, změnami ve vykazování spřízněných stran v příloze účetní závěrky.Komentář obsahuje, stejně jako všechna předchozí vydání, konkrétní účetní souvztažnosti a množství » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Účetní předpisy pro podnikatele

Kolektiv autorů: Účetní předpisy pro podnikatele - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Účetní předpisy pro podnikatele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 446 Kč
Maximální cena: 549 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Účetní předpisy pro podnikatele. Komentář - 3., aktualizované vydání - Dvořáková Dana. Komentář zahrnuje veškeré změny účetních předpisů účinné od 1. 1. 2009, např. v souvislosti s:přeměnami obchodních společností a družstev, uplatněním metody komponentního odpisování a zbytkové hodnoty majetku, digitalizací a elektronizací účetních záznamů, změnami ve vykazování spřízněných stran v příloze účetní závěrky.Komentář obsahuje, stejně jako všechna předchozí vydání, konkrétní účetní souvztažnosti a množství názorných příkladů, upozornění na možné nejednoznačnosti výkladu, porovnání vybrané problematiky s IAS/IFRS a přesné odkazy na související literaturu, ustanovení účetních i souvisejících právních předpisů.Praktickou pomůckou je pak v závěru publikace tabulkově uspořádaný přehled návazností paragrafů zákona, vyhlášky a Českých účetních standardů, typový účtový rozvrh a celkový přehled aktuálně platných IAS/IFRS.Bezplatnou elektronickou aktualizaci naleznete na www.aktualizaceknih.cz. Publikace: Účetní předpisy pro podnikatele. Komentář - 3., aktualizované vydání - Dvořáková Dana. Účetní předpisy pro podnik.3.v - Komentář - ASPI - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 604 str. - ISBN: 978-80-735 Libuše Müllerová; Hana VomáčkováKomentářASPI 2009Kniha, čeština, 604 stran Autor knihy Libuše Müllerová, Hana Vomáčková, Vydavatelstvo ASPI,Komentář


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.