Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU - Koldinská Kristina;Pikorová Gabriela;Švec Ladislav;Tomeš Igor. Publikace seznamuje čtenáře s koordinací sociálního zabezpečení v Evropské unii. Jedná se v současné době o jedno z nejvíce diskutovaných a Evropským soudním dvorem rovněž souzených témat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv autorů: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 355 Kč

Publikace seznamuje čtenáře s koordinací sociálního zabezpečení v Evropské unii. Jedná se o v současné době jedno z nejvíce diskutovaných a Evropským soudním dvorem rovněž souzených témat evropského p ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU

Kolektiv autorů: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 355 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU - Koldinská Kristina;Pikorová Gabriela;Švec Ladislav;Tomeš Igor. Publikace seznamuje čtenáře s koordinací sociálního zabezpečení v Evropské unii. Jedná se v současné době o jedno z nejvíce diskutovaných a Evropským soudním dvorem rovněž souzených témat evropského práva. Nařízení Rady ES č. 1408/71, jež danou problematiku upravuje, se vztahuje na velmi široký okruh osob, které v rámci Evropského společenství migrují za prací, studiem a dalšími výdělečnými aktivitami. Učebnice čtenářům přibližuje historický vývoj úpravy koordinace sociálního zabezpečení a současnou podobu koordinace sociálního zabezpečení v oblastech důchodového, nemocenského a zdravotního pojištění, jakož i nepříspěvkových dávek. Publikace rovněž pracuje se stěžejní judikaturou Evropského soudního dvora v dané oblasti. Publikace: Sociální zabezpečení osob migrujících mezi státy EU - Koldinská Kristina;Pikorová Gabriela;Švec Ladislav;Tomeš Igor. Sociální zabez.osob mig.MU13 - Beckovy mezioborové učebnice - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 230 str Kristina KoldinskáBeckovy mezioborové učebniceC.H.BECK 2007Kniha, čeština, 230 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.