Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum

Knihy

Kolektiv autorů: Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum - Kolektiv autorů. Ředitelé škol a školských zařízení jistě ocení tento poměrně obsáhlý a přitom přehledně strukturovaný výklad oblastí pracovního práva, které je nutno brát v úvahu v oblasti školství. Všechny pasáže jsou zpracovány s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv autorů: Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 423 Kč

Publikace: Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokumentů + CD - 5. přepracované vydání - ;kolektiv. Ředitelé škol a školských zařízení jistě ocení tento poměrně obsáhlý a přitom přehledně strukturovaný výklad oblastí pracovního práva, které je nutno brát v úvahu v oblasti školství. Všechny pasáže jsou zpracovány s ohledem na potřeby školské praxe, a to jak při výběru jednotlivých oblastí práva, tak i při prezentaci jejich obsahu. Publikace: Průvodce rokem ředitele základní a » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum

Kolektiv autorů: Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 423 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum - Kolektiv autorů. Ředitelé škol a školských zařízení jistě ocení tento poměrně obsáhlý a přitom přehledně strukturovaný výklad oblastí pracovního práva, které je nutno brát v úvahu v oblasti školství. Všechny pasáže jsou zpracovány s ohledem na potřeby školské praxe, a to jak při výběru jednotlivých oblastí práva, tak i při prezentaci jejich obsahu. Více k obsahu Kromě pracovněprávních vztahů je pozornost autorů této publikace věnována i některým dalším souvislostem řízení školy a školského zařízení. Dílo je strukturováno tak, aby jej mohli efektivně používat jak začínající ředitelé, kteří teprve hledají základní souvislosti, tak i zkušení řídící pracovníci, kteří se potřebují rychle dobrat odpovědi na konkrétní otázku z vybrané oblasti práva. Nechybí ani praktické příklady a užitečné vzory. Pozornost je věnována i ochraně osobních údajů, zpracování mzdové a personální agendy a v závěrečné části autoři uvádějí aplikaci zákona o archivnictví a spisové službě. Aktuálně reaguje na nejnovější legislativní změny Toto rozšířené a podstatně přepracované vydání publikace „Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy“ vychází z právního stavu platného k 1. prosinci 2012, tj. reaguje na všechny změny pracovněprávních a platových předpisů, ale i školských zákonů, ke kterým došlo v roce 2012. Průvodce rokem ředitele základní a mateřské školy včetně vzorů používaných dokum - Kolektiv autorů od nakladatelství Anag v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.