Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání k 1.1.2015

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání k 1.1.2015

Hodnocení: 1x
  • 4

Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání. Nakladatelství DIDAKTIS připravuje nové vydání úspěšného titulu Odmaturuj! ze společenských věd z edice Odmaturuj! Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání k 1.1.2015 koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání k 1.1.2015

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 232 Kč

Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části profilové, taktéž slouží k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy s humanitním zaměřením. Titul Odmaturuj! ze společenských věd však v novém vydání doporučujeme také pro průběžnou přípravu v předmětu základy společenských věd či občanská výchova na středních školách. I když tituly z edice Odmaturuj! nejsou koncipovány jako učebnice, je do nich zařazeno z hlediska obsahové komplexnosti veškeré » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání k 1.1.2015

Kolektiv autorů: Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání k 1.1.2015 - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání k 1.1.2015
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 232 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání. Nakladatelství DIDAKTIS připravuje nové vydání úspěšného titulu Odmaturuj! ze společenských věd zedice Odmaturuj! Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu kmaturitní zkoušce, ato především kmaturitní zkoušce včásti profilové, taktéž slouží kpřípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy shumanitním zaměřením. Titul Odmaturuj! ze společenských věd však vnovém vydání doporučujeme také pro průběžnou přípravu vpředmětu základy společenských věd či občanská výchova na středních školách. Ikdyž tituly zedice Odmaturuj! nejsou koncipovány jako učebnice, je do nich zařazeno zhlediska obsahové komplexnosti veškeré středoškolské učivo.Titul je zpracován dle RVP pro gymnázia aRVP pro střední odborné vzdělávání. Nové vydání bude aktualizované podle legislativy účinné k1. 1. 2015, bude doplněno onové teoretické poznatky vrámci jednotlivých vědních disciplín ao praktické příklady. Obsah knihy je členěn do následujících tematických celků: PolitologiePrávoMezinárodní vztahyEkonomieSociologiePsychologieFilozofieEtikaLogika ateorie vědyReligionistikaFinanční gramotnostPo grafické stránce je důležitou změnou převedení titulu do barevného provedení na bílém podkladu, výklad je doplněn řadou schémat, tabulek agrafů. Nově byl přidán také odkazový aparát vrámci textu aodkazy na podstatné internetové zdroje. Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání od nakladatelství v kategorii | | Maturita | Edice Odmaturuj! za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Odmaturuj! ze společenských věd (aktualizováno 2015). Druhé, přepracované vydání této učebnice je aktualizované podle

legislativy účinné k 1. 1. 2015 a doplněné o nové teoretické

poznatky v rámci jednotlivých vědních disciplín. Obsah knihy je členěn do následujících tematických celků:

- Politologie

- Právo

- Mezinárodní vztahy

- Ekonomie

- Sociologie

- Psychologie

- Filozofie

- Etika

- Logika a teorie vědy

- Religionistika

- Finanční gramotnost Publikace je vhodná pro:

- studenty a učitele na všech typech středních škol jako řádná

učebnice do výuky,

- maturanty jako kompletní přehled středoškolského učiva,

- uchazeče o studium na vysokých školách při přípravě na přijímací

zkoušky. Titul odpovídá Rámcovému vzdělávacímu programu pro gymnázia a

Rámcovým vzdělávacím programům pro odborné vzdělávání. Publikace: Odmaturuj! ze společenských věd (aktualizováno 2015).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.