Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit)

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit)

Hodnocení: 1x
  • 4

Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit) pracovní sešit J. Čurda, P. Dvořák, P. Hušek, J. Jindřišková, V. Kaška, O. Kolář, J. Němec, T. Pánek Vydáním této učebnicové sady reagujeme na dlouhodobou poptávku středoškolských učitelů dějepisu, ale i odborné veřejnosti. Pracovní sešit tvoří s učebnicí ucelenou učebnicovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit) koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 170 Kč

Pracovní sešit doplňuje učebnici a spolu s ní vytváří první díl nové řady pro výuku dějepisu na středních školách. Sešit cíleně rozvíjí texty učebnice, umožňuje pracovat s dobovými oficiálními dokumenty, vzpomínkami svědků, tiskem, propagandou, sekundární literaturou apod. Studenti získávají hlubší vhled do klíčových událostí 20. století a učí se kriticky pracovat s jejich interpretacemi.

... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit)

Kolektiv autorů: Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit) - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Moderní dějiny pro SŠ (pracovní sešit) pracovní sešit J. Čurda, P. Dvořák, P. Hušek, J. Jindřišková, V. Kaška, O. Kolář, J. Němec, T. Pánek Vydáním této učebnicové sady reagujeme na dlouhodobou poptávku středoškolských učitelů dějepisu, ale i odborné veřejnosti. Pracovní sešit tvoří s učebnicí ucelenou učebnicovou sadu, která systematicky pojednává celé minulé století a je dovedena prakticky až do naší současnosti. OBSAH A STRUKTURA Obsah pracovního sešitu je k nahlédnutí pod tímto odkazem.          Pod tímto odkazem naleznete dvě ukázkové strany, na nichž je blíže popsána jejich struktura.
  • V každé podkapitole jsou zastoupena cvičení povinná a nepovinná. Povinná jsou zaměřena na ověřování a prohlubování znalostí z učebnice, nepovinná pak primárně na seznámení se se širšími souvislostmi tématu a na rozvíjení schopnosti kritické práce se zdroji informací.
  • Cvičení jsou založena na různých typech práce a určena pro jednotlivce i skupiny. Na konkrétní typy práce se můžete podívat v ukázkách. Naopomenutelnou součástí cvičení je práce s různými typy textových a obrazových materiálů. Pracovní sešit tvoří sadu společně s učebnicí.  KOMU JE PRACOVNÍ SEŠIT URČEN Publikace byla sestavena pro:
  • studenty a učitele k výuce dějepisu na gymnáziích a středních odborných školách,
  • širokou veřejnost se zájmem o moderní dějiny. Učebnice a pracovní sešit Moderní dějiny pro střední školy jsou vytvořeny v souladu s RVP pro gymnázia a RVP pro střední odborné vzdělávání. Díky chronologickému uspořádání témat lze učebnicí a pracovním sešitem navázat na kteroukoli používanou učebnici dějepisu, systematické oddělení povinné (výkladové) linie od nepovinné (sledující širší souvislosti tématu) umožňuje jejich přizpůsobení potřebám dané třídy.   Moderní dějiny pro střední školy Pracovní sešit. Pracovní sešit doplňuje učebnici a spolu s ní vytváří první díl nové řady pro výuku dějepisu na středních školách. Sešit cíleně rozvíjí texty učebnice, umožňuje pracovat s dobovými oficiálními dokumenty, vzpomínkami svědků, tiskem, propagandou, sekundární literaturou apod. Studenti získávají hlubší vhled do klíčových událostí 20. století a učí se kriticky pracovat s jejich interpretacemi. Moderní dějiny pro střední školy Pracovní sešit od nakladatelství Didaktis spol. s r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.