Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 3 pro ZŠ - učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 3 pro ZŠ - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika se Čtyřlístkem Představujeme nový soubor učebnic trasiční matematiky s postavičkami z oblíbeného Čtyřlístku, který ilustroval  Jaroslav Němeček. S Bobíkem, Fifinkou, Myšpulínem a Pinďou se budou žáci setkávat po celé období 1. stupně. Učebnice jsou zpracovány podle RVP ZV. Koncepce nové učebnicové řady ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 3 pro ZŠ - učebnice koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 3 pro ZŠ - učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 95 Kč

Na začátku každé kapitoly naleznou žáci úvodní ilustraci či komiks s kamarády ze Čtyřlístku, který jim humorně přiblíží učivo kapitoly. Učebnice jsou přehledné, žáci se v nich snadno orientují. Obsahu ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 3 pro ZŠ - učebnice

Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 3 pro ZŠ - učebnice - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 3 pro ZŠ - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika se Čtyřlístkem Představujeme nový soubor učebnic trasiční matematiky s postavičkami z oblíbeného Čtyřlístku, který ilustroval  Jaroslav Němeček. S Bobíkem, Fifinkou, Myšpulínem a Pinďou se budou žáci setkávat po celé období 1. stupně. Učebnice jsou zpracovány podle RVP ZV. Koncepce nové učebnicové řady Cílem je naučit děti, jak mít matematiku rád a jak se z ní radovat. V dnešní době není možné setrvávat u tradičního způsobu vyučování, tedy u předávání hotových poznatků žákům. Ti si musí osvojit potřebné strategie učení a získat motivaci pro celoživotní vzdělávání. Měli by být schopni logicky uvažovat a řešit problémy, kreativně a zodpovědně pracovat, komunikovat, spolupracovat s ostatnámi, chápat je a respektovat. Nabízíme učitelům možnost, jak žáky aktivně zapojit do vyučování prostřednictvím integrovaného podání učiva. Cílem učebnic matemaniky se Čtyřlískem je vytvoření takového individuálního učebního stylu a učební strategie, díky nimž každý žák dokáže aplikovat vědomosti a dovednosti v běžných životních situacích. Autorky při tvorbě učebních textů a příruček pro učitele vycházely z vyučovacích postupů, při nichž žák: - řídí svou vlastní učební aktivitu, je motivován k potřebě celoživotního vdělávání - je motivován k hledání růrných řešení, podněcován k tvořivému a logickému myšlení - učí se zvládat verbální i neverbální komunikaci, řešit konfliktní situace, přijímat kritiku, obhajovat svůj názor, prezentovat výsledky své práce - cvičí se ve skupinové práci, která představuje předstupeň týmové práce - je kladen důraz na svobodné rozhodování, spolupráci a vzájemnou pomoc, na posilování vědomí zodpovědnosti za výsledek své práce i za práci celé skupiny a na posilování vědomí sounáležitosti - učí se hodnotit sebe i druhé, objektivně hodnotit své možnosti, rozvíjí své schopnosti, uplatňuje nabyté vědomosti a dovednosti při rozhodování o své životní a profesní orientaci - dodržuje dohodnutá pravidla, uplatńuje svápráva a plní své povinnosti - prohlubuje sebedůvěru, empatii, vztah k lidem a přírodě a myslí pozitivně - učí se toleranci, ohleduplnosti a respektováníjiných kulturních a duchovních hodnot Učebnice a pracovní sešity budou vydány v červenci, příručka učitele v září. Na začátku každé kapitoly naleznou žáci úvodní ilustraci či komiks s kamarády ze Čtyřlístku, který jim humorně přiblíží učivo kapitoly. Učebnice jsou přehledné, žáci se v nich snadno orientují. Obsahují množství numerických úkolů i slovních úloh základního i rozšiřujícího učiva, které vedou k naplňování vzdělávacího obsahu vzdělávacího oboru Matematika a její aplikace.   Obměna tradiční matematiky je ve 3. ročníku pojata integrovaně s ostatními předměty. Geometrické učivo je zařazeno v zadní části učebnice, aby bylo možné jej vždy přehledně zopakovat. Od 3. ročníku zařazujeme části celků (zlomky), což odpovídá úpravě RVP ZV platné od 1.9.2013. V pracovních sešitech naleznete stránky opakovací i shrnutí učiva. Druhý díl pracovního sešitu je obohacen o přehled učiva d


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.