Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 1/2 pro ZŠ - učebnice

Knihy

Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 1/2 pro ZŠ - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Zcela nový soubor učebnic tradiční matematiky s postavičkami z oblíbeného Čtyřlístku, který ilustroval Jaroslav Němeček. S Fifinkou, Myšpulínem, Pinďou a Bobíkem se budou žáci setkávat po celé období 1. stupně. Učebnice jsou zpracovány podle RVP ZV. Cílem učebnic matematiky se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78697
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 1/2 pro ZŠ - učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 79 Kč

Učebnice je vedena tradiční metodou matematiky. Součástí jsou úlohy, které vedou ke kritickému myšlení a činnostnímu učení. Motivačním prvkem jsou známé postavičky Čtyřlístku. Tyto pracovní učebnice bsahují množství numerický cvičení a slovních úloh, které žák může aplikovat v běžném životě. Rozšířené vydání je posíleno o 72 novýc húloh. Jednotlivé úlohy jsou kvůli lepší přehlednosti barevně odlišené, modelové příklady jsou zvýrazněné. Díky přehlednosti se žáci v učebnici snadno a rychle orientují. Komiksy » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 1/2 pro ZŠ - učebnice

Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 1/2 pro ZŠ - učebnice - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Matematika se Čtyřlístkem 1/2 pro ZŠ - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Zcela nový soubor učebnic tradiční matematiky s postavičkami z oblíbeného Čtyřlístku, který ilustroval Jaroslav Němeček. S Fifinkou, Myšpulínem, Pinďou a Bobíkem se budou žáci setkávat po celé období 1. stupně. Učebnice jsou zpracovány podle RVP ZV.

Cílem učebnic matematiky se Čtyřlístkem je vytvoření takového individuálního učebního stylu a učební strategie, díky nimž každý žák dokáže aplikovat získané vědomosti a dovednosti v běžných životních situacích.

V nové řadě matematiky se děti učí počítat společně s Fifinkou, Myšpulínem, Pinďou a Bobíkem, kteří jsou i dnes stále velmi oblíbení.

Na začátku každé kapitoly naleznou žáci úvodní ilustraci, která je tematicky propojená s učivem kapitoly.

Jednotlivé úlohy jsou kvůli lepší přehlednosti barevně odlišené, modelové příklady jsou zvýrazněné.

Komiksy vnášejí do 2. dílu matematiky humor a počítání zábavnou formou.

Učebnice jsou přehledné, žáci se v nich snadno orientují.

Učebnice obsahují množství numerických úkolů i slovních úloh základního i rozšiřujícího učiva, které vedou k naplňování vzdělávacího obsahu vzdělávacího oboru Matematika a její aplikace.

Učivo je tematicky mezipředmětově provázáno a zaměřeno na oblasti blízké dětem.

Základní učivo je vždy postaveno na názorném výkladu a činnostním učení, aby děti měly před očima vzor postupu i řešení úkolů.

Každé nové učivo vychází z již poznaných postupů, je podrobně a názorně rozpracováno.

Je kladen důraz na osvojení algoritmu postupných kroků.

Učebnice umožňuje maximální využití tvůrčího potenciálu dětí v dynamickém a rušnějším učebním procesu, který vede v konečném výsledku k výraznému rozvoji vnitřní motivace k učení i k rozvoji osobnosti.

Obsah 2. dílu:

Poznáváme tělesa

Počítání do 8

Počítání do 9

Počítání do 10

Pořadí

Počítání do 20

Kreslení do sítě

O několik více, o několik méně

O kolik více? O kolik méně?

Sčítání s přechodem přes 10

Odčítání s přechodem přes 10

Opakování

Slovní úlohy

Po probrání každého tematického celku následují kontrolní testy Co už umím. Schválilo MŠMT Nová řada učebnic matematiky pro děti ZŠ. Díky komiksovému provedení s postavičkami ze Čtyřlístku je matematika a počítání zábavou. Díky přehlednosti se v nich žáci také snadno orientují. Každá úloha je tak barevně odlišená a modelové příklady jsou zvýrazněné, činnostním učením mají děti před očima vzor postupu a řešení úkolů. V učebnicích najdete množství numerických úkolů, slovních úloh základního i rozšiřujícícho učiva. Učivo je tak tématicky mezipředmětově provázáno a je kladen důraz na osvojení algoritmu postupných kroků. Učebnice tak napomáhají dětem využívat jejich tvůrčí potenciál, v konečném výsledku je dosaženo výrazného rozvoje vnitřní motivace i rozvoje osobnosti. Tento díl je navazuj


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.