Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Matematika pro 4. ročník ZŠ 3.díl

Knihy

Kolektiv autorů: Matematika pro 4. ročník ZŠ 3.díl

Hodnocení: 2x
  • 4.5

Učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace. od 1. září 2013 se podle upraveného RVP ZV přesouvá počáteční učivo o zlomcích a desetinných číslech z 6. ročníku na 1. stupeň ZŠ. Rádi bychom Vás upozornili, že toto učivo je součástí stávajících učebnic matematiky ALTER. Až dosud bylo označeno jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Matematika pro 4. ročník ZŠ 3.díl koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Matematika pro 4. ročník ZŠ 3.díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 41 Kč

Předkládá velmi názorný výklad zlomků a jejich užití. Tomu slouží i kartonová příloha se čtvercovou sítí a zlomkovým počitadlem. Rovněž učivo geometrie se opírá o názor. Konstrukční úlohy, obsah čtverce a obdélníku ve čtvercové síti, jednotky obsahu, síť kvádru a krychle, povrch kvádru (krychle) součtem obsahů stěn. (učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace) ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Matematika pro 4. ročník ZŠ 3.díl

Kolektiv autorů: Matematika pro 4. ročník ZŠ 3.díl - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Matematika pro 4. ročník ZŠ 3.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 57 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4.5
Podrobný popis:

Učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace. od 1. září 2013 se podle upraveného RVP ZV přesouvá počáteční učivo o zlomcích a desetinných číslech z 6. ročníku na 1. stupeň ZŠ. Rádi bychom Vás upozornili, že toto učivo je součástí stávajících učebnic matematiky ALTER. Až dosud bylo označeno jako rozšiřující, nyní se stává učivem základním. Vlastnosti základních početních úkonů, užívaní závorek, zlomky, sčítání zlomků se stejným jmenovatelem. Geometrie: konstrukční úlohy, obsah čtverce a obdelníku ve čtvercové síti, jednotky obsahu, síť kvádru a krychle, povrch kvádru (krychle) součtem obsahu stěn. Matematika pro 4. ročník ZŠ 3. díl - kolektiv autorů. Předkládá velmi názorný výklad zlomků a jejich užití. Tomu slouží i kartonová příloha se čtvercovou sítí a zlomkovým počitadlem. Rovněž učivo geometrie se opírá o názor. Konstrukční úlohy, obsah čtverce a obdélníku ve čtvercové síti, jednotky obsahu, síť kvádru a krychle, povrch kvádru (krychle) součtem obsahů stěn. Matematika pro 4. ročník ZŠ 3. díl - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.