Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví cena od 0 Kč

Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Management ve zdravotnictví - Kolektiv;Ivan Gladkij. Publikace je určena: - řídícím pracovníkům ve zdravotnictví, kterým poskytne přehled, jak zdravotnická zařízení ekonomicky fungují, jak vést pracovníky a zvyšovat kvalitu jejich práce - studentům lékařských fakult, jimž nabídne souhrn všech nezbytných ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Management ve zdravotnictví - Kolektiv;Ivan Gladkij. Publikace je určena: - řídícím pracovníkům ve zdravotnictví, kterým poskytne přehled, jak zdravotnická zařízení ekonomicky fungují, jak vést pracovníky a zvyšovat kvalitu jejich práce - studentům lékařských fakult, jimž nabídne souhrn všech nezbytných informací, které budou pro svou budoucí manažerskou činnost potřebovat. Dozvíte se: - jaké známe zdravotní systémy a čím se vyznačují - jaké existují typy zdravotních pojištění a co je pro ně příznačné - jak je soustava zdravotnických institucí a zařízení v ČR organizačně uspořádána - jak probíhá financování zdravotnických zařízení v ČR - jak kontrolovat a řídit ekonomické činnosti zdravotnického zařízení - jak ve zdravotnictví plánovat a jaké zvláštnosti vzít v úvahu - co je příznačné pro personální činnosti ve zdravotnictví - jaké kariérové postupy ve zdravotnictví existují - jak by měl manažer zdravotnického zařízení pracovat s informacemi - jaké metody pro měření a vyhodnocování kvality můžete v praxi využít - jak kvalitu práce zdravotnických zařízení dlouhodobě zvyšovat. Součástí knihy je i česko-anglický slovník z oblasti managementu, kvality a ekonomie. Publikace: Management ve zdravotnictví - Kolektiv;Ivan Gladkij. Publikace poskytne řídicím pracovníkům ze zdravotnictví vše základní, co potřebují vědět. A» se již tyto informace týkají plánování, organizace práce, motivování lidí nebo měření kvality a jakosti produkce podřízených. Všechny tyto činnosti jsou vysvětlovány a demonstrovány právě na specifických příkladech příznačných pro oblast zdravotnictví a jsou doplněny řadou názorných příkladů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.