Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Le francais ENTRE NOUS 2 učebnice + mp3

Knihy

Kolektiv autorů: Le francais ENTRE NOUS 2 učebnice + mp3

Hodnocení: 1x
  • 4

Dvoudílný ucelený soubor učebnic je určený pro výuku francouzštiny jako dalšího cizího jazyka v 8. (resp. 7.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. První a druhý díl pokrývají úroveň A1 podle SERR pro jazyky. Proč je výhodné francouzštinu blíže ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Le francais ENTRE NOUS 2 učebnice + mp3 koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Le francais ENTRE NOUS 2 učebnice + mp3

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 105 Kč

Učebnice umožňuje harmonický rozvoj řečových dovedností skrze různé aktivity; důraz je kladen na po slech s po ro zuměním a ústní projev. Zvláštní pozornost je věnována fonetickému nácviku. Od 2. dílu je fonetika podávána v souvislostech vztahů mezi mluvenou a psanou francouzštinou. Poznámky na liště se vztahují ke strategii učení, k oblasti jazykových prostředků, reáliím a zajímavostem z frankofonního prostředí. Odkazují rovněž na mezipředmětové vztahy (i s AJ). Na konci učebnice je souhrnný abecední » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Le francais ENTRE NOUS 2 učebnice + mp3

Kolektiv autorů: Le francais ENTRE NOUS 2 učebnice + mp3 - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Le francais ENTRE NOUS 2 učebnice + mp3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 409 Kč
Ušetríte až: 304 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dvoudílný ucelený soubor učebnic je určený pro výuku francouzštiny jako dalšího cizího jazyka v 8. (resp. 7.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. První a druhý díl pokrývají úroveň A1 podle SERR pro jazyky. Proč je výhodné francouzštinu blíže poznat, se dočtete na stránce 6 v učebnici: 10 bonnes raisons d'apprendre le français, v 1.dílu česky a ve 2. dílu francouzsky. Se základní orientací v textu už si budete umět poradit. Vlastní název učebnice Le français ENTRE NOUS (Francouzština MEZI NÁMI) není zvolen náhodně. Měl by vyjadřovat pevné zakotvení tohoto jazyka v dnešním světě, a také to, že učebnice klade důraz na opravdovou komunikaci ve třídě a je užitečným i zábavným společníkem při získávání znalostí v oblasti kultury frankofonních zemí a Evropské unie a také důležitých dovedností nejen v oblasti komunikace ve francouzštině.  Přednosti učebnice jako první dvoujazyčná učebnice je vedena pravidly tzv. "nového pravopisu"ve francouzštině, ve slovníčku pak uvádí i variantu starší       značná pozornost je věnována postupnému objevování a systematickému osvojování zvukové stránky francouzštiny metoda poukazuje na četné mezipředmětové vztahy, například i s angličtinou, která je na většině českých škol vyučována jako první cizí jazyk obsahuje značné množství podnětů ke splnění cílů interkulturní výchovy, využívá přitom mj. prvky projektového vyučování je k dispozici v interaktivní podobě k využití na interaktivní tabuli, ale také v tabletu, PC a notebooku je k dispozici zdarma aplikace WordTrainer FRAUS, která slouží procvičování slovní zásoby z jednotlivých lekcí učebnice Publikace: Le français ENTRE NOUS 2 UČ + poslechy v mp3 - S. Nováková;J. Kolmanová;D. Geffroy-Konštacký;J. Táborská. Učebnice umožňuje harmonický rozvoj řečových dovedností skrze různé

aktivity; důraz je kladen na po slech s po ro zuměním

a ústní projev. Zvláštní pozornost je věnována fonetickému

nácviku. Od 2. dílu je fonetika podávána v souvislostech

vztahů mezi mluvenou a psanou francouzštinou. Poznámky na

liště se vztahují ke strategii učení, k oblasti

jazykových prostředků, reáliím a zajímavostem

z frankofonního prostředí. Odkazují rovněž na mezipředmětové

vztahy (i s AJ). Na konci učebnice je souhrnný abecední

francouzsko-český slovníček. Podrobně strukturovaný obsah poslouží

jako opora při vytváření ŠVP. Obsah 2. dílu Rentrée des

classesChez moiPetites boutiques, marchés ou grandes surfaces

?Fetes et traditions en France et en République tchequeC'est chic,

c'est chouette !Ça va mieux ?Vivre ensembleLes Parcs animaliers

Audionahrávka v mp3 poskytuje možnost učení se podle

vlastníchpotřeb. Poslechy pro žáky ve formátu mp3 Publikace: Le français ENTRE NOUS 2 UČ + poslechy v mp3 - S. Nováková;J. Kolmanová;D. Geffroy-Konštacký;J. Táborská. Učebnice odpovídá požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.