Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (průvodce pro učitele)

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (průvodce pro učitele)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (Průvodce pro učitele) - P. Adámková; E. Beková; I. Bortlíková; I. Bozděchová; O. Čelišová; J. Čupová; J. Čuřík; M. Fránek; Š. Grešová; H. Hubatková Selucká; E. Jandová; H. Jeřábková; M. Křivancová; K. Lefebvre; J. Svobodová; M. Širůčková; M. Štěpánková; L. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (průvodce pro učitele) koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (průvodce pro učitele)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 449 Kč

Průvodce pro učitele je tvořen komentáři k realizaci vyučovacích hodin spolu s vyplněným pracovním sešitem, to vše v jednom svazku s praktickou kroužkovou vazbou. Vyučující si nemusí pořizovat studentskou verzi pracovního sešitu – v té své má řešení úkolů vepsána přímo na stránkách a další tipy a doporučení najde v metodických listech v druhé části knihy. Tituly jsou zpracovány primárně podle Rámcového vzdělávacího programu pro střední odborné vzdě-lávání, vyhovuje i požadavkům pro » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (průvodce pro učitele)

Kolektiv autorů: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (průvodce pro učitele) - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (průvodce pro učitele)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 449 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (Průvodce pro učitele) - P. Adámková; E. Beková; I. Bortlíková; I. Bozděchová; O. Čelišová; J. Čupová; J. Čuřík; M. Fránek; Š. Grešová; H. Hubatková Selucká; E. Jandová; H. Jeřábková; M. Křivancová; K. Lefebvre; J. Svobodová; M. Širůčková; M. Štěpánková; L. Taraldsen Medová; M. V. Průvodce pro učitele je tvořen vyplněným pracovním sešitem spolu s

komentáři k realizaci vyučovacích hodin, to vše v jednom svazku s

praktickou kroužkovou vazbou. Vyučující si nemusí pořizovat

studentskou verzi pracovního sešitu – v té své má řešení úkolů

vepsána přímo na stránkách a další tipy a doporučení najde v

metodických listech v druhé části knihy. Publikace: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (Průvodce pro učitele) - P. Adámková; E. Beková; I. Bortlíková; I. Bozděchová; O. Čelišová; J. Čupová; J. Čuřík; M. Fránek; Š. Grešová; H. Hubatková Selucká; E. Jandová; H. Jeřábková; M. Křivancová; K. Lefebvre; J. Svobodová; M. Širůčková; M. Štěpánková; L. Taraldsen Medová; M. V. Průvodce pro učitele je tvořen komentáři k realizaci vyučovacích hodin spolu s vyplněným pracovním sešitem, to vše v jednom svazku s praktickou kroužkovou vazbou. Vyučující si nemusí pořizovat studentskou verzi pracovního sešitu – v té své má řešení úkolů vepsána přímo na stránkách a další tipy a doporučení najde v metodických listech v druhé části knihy.

Tituly jsou zpracovány primárně podle Rámcového vzdělávacího programu pro střední odborné vzdělávání, vyhovuje i požadavkům pro gymnázia.

Podtitul: Průvodce pro učiteleRok vydání: 2014Vazba: Spirálová, kroužkováISBN: 978-80-7358-230-2Počet stran: 192Rozměry: 300,0 x 225,0 x 17,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.