Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Job Matters - Angličtina pro řemesla a služby A1-A2 - učebnice + CD

Knihy

Kolektiv autorů: Job Matters - Angličtina pro řemesla a služby A1-A2 - učebnice + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Titul je vytvořen speciálně pro potřeby studentů českých odborných učilišť a škol, ale také pro firemní výuku. Do výuky angličtiny vnáší následující prvky: Flexibilita - učebnici lze ve výuce používat jak samostatně, tak v kombinaci s nadstavbovými oborovými učebnicemi. Realistická témama - ve středu všech úkolů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv autorů: Job Matters - Angličtina pro řemesla a služby A1-A2 - učebnice + CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 289 Kč

... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Job Matters - Angličtina pro řemesla a služby A1-A2 - učebnice + CD

Kolektiv autorů: Job Matters - Angličtina pro řemesla a služby A1-A2 - učebnice + CD - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Job Matters - Angličtina pro řemesla a služby A1-A2 - učebnice + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Titul je vytvořen speciálně pro potřeby studentů českých odborných učilišť a škol, ale také pro firemní výuku. Do výuky angličtiny vnáší následující prvky: Flexibilita - učebnici lze ve výuce používat jak samostatně, tak v kombinaci s nadstavbovými oborovými učebnicemi. Realistická témama - ve středu všech úkolů a cvičení stojí každodenní pracovní i soukromý život studentů a pracujících. Univerzálnost - učebnice nabízí osvojení základů jazyka studentům v technicky i obchodně zaměřených oborech. Přiměřenost - základní gramatický aparát je vysvětlován stručně, jednoznačně a je osvojován prostřednictvím cílených cvičení. Možnost sebehodnocení - po 5., 10. a 15. lekci je zařazen Test. Tematické zaměření učebnice je jednak obecné (Fashion and beauty, Eating out) a jednak pracovní (Safety at work, A new job). Studenti jsou tak pozvolna uváděni do světa práce. Velký důraz je kladen na upevňování gramatiky, budování slovní zásoby a v neposlední řadě také na osvojení si vhodných komunikačních návyků. K tomu slouží bohaté množství motivačních textů, cvičení i audinahrávek. Své pokroky si mohou studenti pravidelně po 5 prostudovaných lekcích ověřit v oddíle Test. Doplňkem učebnice je také příručka učitele s klíčem a kopírovatelnými předlohami v podobě křížovek. Anotace: Učebnice obecného základu jazyka, která nivelizuje a upevňuje úroveň A2 podle SERR pro jazyky. Na ni navazuje pět nadstavbových krátkých kurzů na jazykové úrovni A2 / B1 zaměřených především na rozvoj a upevnění profesní slovní zásoby a frazeologie v následujících oborech:
  • gastronomie
  • zpracování dřeva
  • instalace a topení
  • stavebnictví
  • autoopravárenství Obecný základ

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.