Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Finanční právo

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Finanční právo

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Finanční právo, 5. upravené vydání - Bakeš Milan. Páté, aktualizované vydání vysokoškolské učebnice finančního práva přináší ucelený pohled na obecnou i zvláštní část finančního práva v celé jejich současné komplexnosti a vzájemné provázanosti. Publikace, doplněná o nejnovější informace a poznatky zejména ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv autorů: Finanční právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 214 Kč

Páté, aktualizované vydání vysokoškolské učebnice finančního práva přináší ucelený pohled na obecnou i zvláštní část finančního práva v celé jejich současné komplexnosti a vzájemné provázanosti. Publi ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Finanční právo

Kolektiv autorů: Finanční právo - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Finanční právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 217 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Finanční právo, 5. upravené vydání - Bakeš Milan. Páté, aktualizované vydání vysokoškolské učebnice finančního práva přináší ucelený pohled na obecnou i zvláštní část finančního práva v celé jejich současné komplexnosti a vzájemné provázanosti. Publikace, doplněná o nejnovější informace a poznatky zejména z oblastí práva rozpočtového a daňového, ale také z oblasti práva finančního trhu a dalších úseků finančního práva, představuje užitečnou pomůcku k porozumění významnému a neustále se rozvíjejícímu úseku platného českého práva, jakým bezesporu finanční právo je. Oproti dřívějším vydáním byl text učebnice upraven do kondenzovanější, rozsahem přiměřeně zkrácené podoby, aby dokonaleji plnil svou roli průvodce teorií finančního práva a jeho hlavními instituty v jejich vzájemné provázanosti i návaznosti na další právní obory. Snahou autorů učebnice je přispět k objasnění významu, podstaty a důvodů k existenci nejvýznamnějších finančně právních vztahů a institucí a jejich normativní úpravy. Ambicí autorů naopak není vytvářet více či méně dokonalý excerpt z pozitivních předpisů finančního práva. Publikace zachycuje veškeré změny, k nimž došlo do 31. března 2009, a v některých oblastech nastiňuje i další možnosti vývoje tuzemské právní úpravy. Primárně je určena posluchačům právnických fakult jako základní učební pomůcka pro výuku finančního práva a souvisejících předmětů. Publikace: Finanční právo, 5. upravené vydání - Bakeš Milan. Finanční právo PU85 - Právnické učebnice - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 548 str. - ISBN: 978-80-7400-8 Finanční právo patří k základním studijním disciplínám právnických, ale i něk... Milan BakešPrávnické učebniceC.H.BECK 2009Kniha, čeština, 548 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.