Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Český jazyk 9 pro základní školy a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Český jazyk 9 pro základní školy a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Český jazyk 9 pro ZŠ a VG UČ - Krausová Zdeňka;Pašková Martina;Vaňková Jana. Řada moderních učebnic podporujících vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků vymezených Rámcovým vzdělávacím programem pro základní vzdělávání. Učebnice věnují zvýšenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Český jazyk 9 pro základní školy a víceletá gymnázia koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Český jazyk 9 pro základní školy a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 62 Kč

Je užitečným doplňkem výuky, rozšiřuje možnosti dalšího procvičování učiva, obsahuje cvičení různých typů včetně oddílu Pro chytré hlavy. Jeho součástí je souhrnný vyjímatelný Přehled učiva daného ročníku. ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Český jazyk 9 pro základní školy a víceletá gymnázia

Kolektiv autorů: Český jazyk 9 pro základní školy a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Český jazyk 9 pro základní školy a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Český jazyk 9 pro ZŠ a VG UČ - Krausová Zdeňka;Pašková Martina;Vaňková Jana. Řada moderních učebnic podporujících vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků vymezených Rámcovým vzdělávacím programem pro základní vzdělávání. Učebnice věnují zvýšenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, kromě tradičních metod užívaných ve výuce českého jazyka nenásilně zavádějí prvky integrované výuky, podporují samostatné získávání informací z různých zdrojů (odborných příruček, internetu, rejstříku v závěru učebnic), přinášejí práci s texty různého zaměření, audionahrávka umožňuje pracovat i s mluvenou podobou jazyka. Učebnice obsahují typy cvičení orientované na rozvoj logického uvažování, porovnávání jednotlivých jevů a na řešení problémů.

Komplet pro každý ročník tvoří učebnice, pracovní sešit, příručka pro učitele, cvičení a odkazy na internetových stránkách nakladatelství a audionahrávka.

Je k dispozici kompletní řada pro 2. stupeň ZŠ a VG. Učebnice pro 9. ročník (kvartu) je tvořena částmi:

slovní zásoba a význam slovanauka o tvoření slovtvaroslovískladbapravopiszvuková stránka jazykobecné výklady o jazycekomunikace a sloh Publikace: Český jazyk 9 pro ZŠ a VG UČ - Krausová Zdeňka;Pašková Martina;Vaňková Jana. Celobarevné učebnice jsou graficky atraktivně a zároveň přehledně pojaté. Grafická úprava využívá kombinace barevných fotografií a ilustrací, aplikována je i aktivní práce s obrazovým doprovodem. Učebnice mají jednotnou strukturu: tvoří ji základní část komponovaná jako hlavní strana textu a obsahující přehledný, tabulkově zpracovaný výklad gramatiky, práci s texty a cvičení včetně námětů pro skupinovou či samostatnou práci žáků, a lišta, která má především motivační charakter a koncepčně preferuje systemizaci izolovaných poznatků. Lišta umožňuje jednak posilovat úkoly s komunikativním zaměřením, jednak je orientovaná na propojení obsahu učiva jednotlivých složek českého jazyka a cizího jazyka, kterému se žáci učí. Za jednotlivými tematickými celky je zařazován speciální blok nazvaný Hledání souvislostí obsahující prvky vnější integrace, který posiluje hledání a nalézání vztahů a práci s informací. Další novinkou jsou cvičení na internetových stránkách nakladatelství a práce se zvukovými nahrávkami pravidelně zařazovaná v celé učebnici. Orientaci v učebnici usnadňují vhodně zvolené grafické piktogramy a orientační loga, nedílnou součástí je i věcný a jmenný rejstřík. Pracovní sešit do hodin českého jazyka. Tento bezpochyby užitečný doplněk výuky poskytuje další možnosti procvičování učiva. Najdete v něm rúzné úkoly, včetně oddílu Pro chytré hlavy. Součástí sešitu je vyjímatelný souhrnný přehled učiva. Je užitečným doplňkem výuky, rozšiřuje možnosti dalšího procvičování učiva, obsahuje cvičení různých typů včetně oddílu Pro chytré hlavy. Jeho součást... Český jazyk 9 pro ZŠ a VG učeb - učebnice - FRAUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 136 str. - ISBN: 80-7238-5 pracovní sešitFRAUSKniha, čeština,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.