Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Český jazyk 6 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia

Knihy

Kolektiv autorů: Český jazyk 6 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Při výuce v jedné třídě není vhodné kombinovat učebnice a pracovní sešity nové generace s učebnicemi a pracovními sešity původní řady. Nová generace učebnic českého jazyka je aktualizovanou řadou úspěšných učebnic Nakladatelství Fraus. V učebnici pro 6. ročník jsme upravili oddíl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Český jazyk 6 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Český jazyk 6 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 120 Kč

Při výuce v jedné třídě není vhodné kombinovat učebnice a pracovní sešity nové generace s učebnicemi a pracovními sešity původní řady. Nová generace učebnic českého jazyka je aktualizovanou řadou úspěšných učebnic Nakladatelství Fraus. V učebnici pro 6. ročník jsme upravili oddíl Komunikace a sloh, odstranili jsme telegram, přidali jsme e-mail, SMS, doplnili jsme další cvičení. Výhody oproti původní řadě učebnic: více prostoru » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Český jazyk 6 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia

Kolektiv autorů: Český jazyk 6 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Český jazyk 6 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 236 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Při výuce v jedné třídě není vhodné kombinovat učebnice a pracovní sešity nové generace s učebnicemi a pracovními sešity původní řady. Nová generace učebnic českého jazyka je aktualizovanou řadou úspěšných učebnic Nakladatelství Fraus. V učebnici pro 6. ročník jsme upravili oddíl Komunikace a sloh , odstranili jsme telegram, přidali jsme e-mail, SMS, doplnili jsme další cvičení. Výhody oproti původní řadě učebnic: více prostoru pro opakování a procvičování (opakování z předchozího ročníku posíleno 2 stranami, za každý tematický celek přidána Souhrnná cvičení) blok Hledání souvislostí více orientován do jazyka/ů a literatury, posílena průřezová témata nová textová cvičení orientována na práci s textem a porozumění textu, posílení čtenářské gramotnost zařazena metoda kritického myšlení a cvičení podle Standardů ZV navrženo odstupňování učiva, přidána cvičení pro chytré hlavy doplněna nová pravopisná cvičení a další typy cvičení (zdůvodni, rozhodni, vyhledej...) nová grafická podoba (propojení s interaktivní učebnicí, zjednodušení orientačního aparátu) přidány odkazy do interaktivní učebnice   Přečtěte si  odpovědi na nejčastější dotazy ohledně učebnic nové generace. (pro základní školy a víceletá gymnázia : [nová generace]) První z přepracovaných učebnic oblíbené řady českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ a VG - tzv. nové generace učebnic. Autoři zapracovali požadavky učitelů, kteří učebnice prakticky využívají již 10 let, a přizpůsobili je ještě více potřebám současného žáka.

Učebnice nové generace:

jsou přehlednější

obsahují moderní texty orientované na rozvíjení komunikační kompetence žáků

věnují více prostoru opakování a procvičování

mají posíleno Hledání souvislostí

obsahují více průřezových témat a mezipředmětových vztahů

jsou nově obohaceny i o náměty na projekty

mají zachovanou oblíbenou lištu s doplňujícími informacemi

Učebnice nové generace jsou přehlednější, obsahují moderní texty orientované na rozvíjení komunikační kompetence žáků. Autoři Věnovali více prostoru pro opakování a procvičování, včetně cvičení na porozumění textu s využitím vybraných metod kritického myšlení. Dále posílili hledání souvislostí a zapojili ve větší míře průřezová témata a mezipředmětové vztahy. Nově budou součástí učebnice také náměty na projekty. Zároveň zůstává zachována oblíbená lišta s doplňujícími informacemi. Publikace: Český jazyk 6 pro ZŠ a VG (nová generace) UČ - Krausová Zdena;Teršová Renata;Chýlová Helena;Prošek Martin;Málková Jitka. Učebnici a pracovní sešit připravujeme na srpen 2012, příručku

učitele na říjen, elektronické produkty na školní rok 2012/2013.

Učebnice nové generace jsou přehlednější, obsahují moderní texty

orientované na rozvíjení komunikační kompetence žáků. Věnovali jsme

více prostoru pro opakován


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.