Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Český jazyk 6 pro ZŠa VG

Knihy

Kolektiv autorů: Český jazyk 6 pro ZŠa VG

Hodnocení: 1x
  • 4

Tento pracovní sešit je vhodný pouze k učebnicím nové generace. Nedoporučujeme jeho užívání v kombinaci s učebnicemi původní řady. Pracovní sešit je užitečnou pomůckou pro výuku, rozšiřuje možnosti dalšího upevňování učiva, obsahuje cvičení různých typů. Jeho součástí je souhrnný vyjímatelný Přehled učiva daného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Český jazyk 6 pro ZŠa VG koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Český jazyk 6 pro ZŠa VG

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 65 Kč

Pracovní sešit je rozšířen o 8 stran obsahujících další cvičení včetně cvičení pro chytré hlavy. Na začátku sešitu je posíleno opakování z 5. ročníku, nově jsou zařazeny opakovací strany k tématu, testy a pravopisné oříšky. Prostor je věnován také práci s multimediálním materiálem. Samozřejmostí zůstává vyjímatelný Přehled učiva, který má rovněž novou podobu. ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Český jazyk 6 pro ZŠa VG

Kolektiv autorů: Český jazyk 6 pro ZŠa VG - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Český jazyk 6 pro ZŠa VG
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tento pracovní sešit je vhodný pouze k učebnicím nové generace. Nedoporučujeme jeho užívání v kombinaci s učebnicemi původní řady. Pracovní sešit je užitečnou pomůckou pro výuku, rozšiřuje možnosti dalšího upevňování učiva, obsahuje cvičení různých typů. Jeho součástí je souhrnný vyjímatelný Přehled učiva daného ročníku. Výhody oproti původní řadě pracovních sešitů: - přidána cvičení pro chytré hlavy, kreativní cvičení, kritické myšlení; ano-ne, souhrnná cvičení, co je správně apod., - přidány testové úlohy podle Standardů ZV, - přidány pravopisné oříšky", pravopisná cvičení různých typů, - ke každému tématu přidána opakovací strana, - nová grafická podoba, odstraněna postranní lišta. Struktura pracovního sešitu pro 6. ročník je upravena ve shodě s učebnicí (přidána zvuková stránka jazyka, rozvrstvení národního jazyka). Více informací o souboru Termíny vydání dalších ročníků: - 7. ročník - již k dispozici - 8. ročník - již k dispozici - 9. ročník - léto 2015 Chcete zapůjčit učebnice a pracovní sešity k prostudování? Více informací zde . Je součástí souboru: - Český jazyk 6 pro ZŠ a VG (nová generace) UČ Ukázky: - Český jazyk 6 (nová generace), pracovní sesit - ukázka (237,49 KB) (pracovní sešit pro základní školy a víceletá gymnázia : [nová generace]) Publikace: Český jazyk 6 pro ZŠ a VG (nová generace) PS - Krausová Zdena;Teršová Renata;Chýlová Helena;Prošek Martin;Málková Jitka. Učebnici a pracovní sešit připravujeme na srpen, příručku učitele

na říjen, elektronické produkty na školní rok 2012/2013. Pracovní

sešit je rozšířen o 8 stran obsahujících další cvičení včetně

cvičení pro chytré hlavy. Na začátku sešitu je posíleno opakování z

5. ročníku, nově jsou zařazeny opakovací strany k tématu, testy a

pravopisné oříšky. Prostor je věnován také práci

s multimediálním materiálem. Samozřejmostí zůstává vyjímatelný

Přehled učiva, který má rovněž novou podobu.Termíny vydání dalších

ročníků: 7. ročník - léto 20138. ročník - léto 20149. ročník - léto

2015 Publikace: Český jazyk 6 pro ZŠ a VG (nová generace) PS - Krausová Zdena;Teršová Renata;Chýlová Helena;Prošek Martin;Málková Jitka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.