Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Český jazyk 1 pro 1.ročník základní školy příručka učitele

Knihy

Kolektiv autorů: Český jazyk 1 pro 1.ročník základní školy příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Je společná oběma souborům pro 1. ročník (Živé abecedě, Slabikáři, Písankám, CD a Čítance). Obsahuje přehledy učiva s orientačními harmonogramy, přehledy očekávaných výstupů, klíčových kompetencí a průřezových témat. Příručka se skládá z úvodu a jednotlivých částí věnovaných každé učebnici zvlášť. Podobně jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Český jazyk 1 pro 1.ročník základní školy příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Český jazyk 1 pro 1.ročník základní školy příručka učitele

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 297 Kč

Je společná oběma souborům pro 1. ročník (Živé abecedě, Slabikáři, písankám, CD a Čítance). Obsahuje přehledy učiva s orientačními harmonogramy, přehledy očekávaných výstupů, klíčových kompetencí a průřezových témat. Příručka se skládá z úvodu a jednotlivých částí věnovaných každé učebnici zvlášť. Podobně jsou členěny všechny kapitoly. Nejprve je vymezen jejich cíl, uvedeny informace o mezipředmětových vztazích a náměty k motivaci žáků. Následují návrhy dechových a hlasových cvičení, náměty k analýze » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Český jazyk 1 pro 1.ročník základní školy příručka učitele

Kolektiv autorů: Český jazyk 1 pro 1.ročník základní školy příručka učitele - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Český jazyk 1 pro 1.ročník základní školy příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 297 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Je společná oběma souborům pro 1. ročník (Živé abecedě, Slabikáři, Písankám, CD a Čítance). Obsahuje přehledy učiva s orientačními harmonogramy, přehledy očekávaných výstupů, klíčových kompetencí a průřezových témat. Příručka se skládá z úvodu a jednotlivých částí věnovaných každé učebnici zvlášť. Podobně jsou členěny všechny kapitoly. Nejprve je vymezen jejich cíl, uvedeny informace o mezipředmětových vztazích a náměty k motivaci žáků. Následují návrhy dechových a hlasových cvičení, náměty k analýze jednotlivých textů, další rozvíjející úkoly a nabídka her a dalších textů, s nimiž mohou vyučující pracovat. Ukázky: - Český jazyk 1 PU, ukázka - str. 154 (198,94 KB) - Český jazyk 1 PU, ukázka - str. 202-203 (186,37 KB) - Český jazyk 1 PU, ukázka - str. 40-41 (562,37 KB) - Český jazyk 1 PU, ukázka - str. 200 (271,39 KB) (pro 1. ročník základní školy) V Příručce učitele k učebnicím ČJ pro 1. ročník ZŠ jsou uvedena obecná východiska založená na současném teoretickém poznání v oblasti didaktiky elementárního čtení a psaní. Najdete zde i náměty pro práci s našimi učebnicemi. Všechny složky učebnic a cvičebnic jsou koncipovány v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro základní vzdělávání. Český jazyk/Čítanka 1 pro ZŠ - příručka učitele - kolektiv autorů. Český jazyk/Čítanka 1 pro ZŠ - příručka učitele - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.