Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Česko A-Z

Knihy naučná literatura

Kolektiv autorů: Česko A-Z cena od 0 Kč

Kolektiv autorů: Česko A-Z

Hodnocení: 1x
  • 4

V20031320 Kniha ÄŚesko navazuje na ĂşspěšnĂ© tituly ZemÄ›, ZvĂ­Ĺ™e a ÄŚlovÄ›k, kterĂ© vydal KniĹľnĂ­ klub v uplynulĂ˝ch 3 letech, a souÄŤasnÄ› na Ĺ™adu encyklopediĂ­ Universum. ÄŚesko je pĹŻvodnĂ­ encyklopedie, vÄ›novaná ÄŤeskĂ˝m reáliĂ­m. Obsahuje pĹ™ibliĹľnÄ› 8 000 abecednÄ› Ĺ™azenĂ˝ch hesel zahrnujĂ­cĂ­ch ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Kolektiv autorů: Česko A-Z - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Česko A-Z
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V20031320 Kniha ÄŚesko navazuje na ĂşspěšnĂ© tituly ZemÄ›, ZvĂ­Ĺ™e a ÄŚlovÄ›k, kterĂ© vydal KniĹľnĂ­ klub v uplynulĂ˝ch 3 letech, a souÄŤasnÄ› na Ĺ™adu encyklopediĂ­ Universum. ÄŚesko je pĹŻvodnĂ­ encyklopedie, vÄ›novaná ÄŤeskĂ˝m reáliĂ­m. Obsahuje pĹ™ibliĹľnÄ› 8 000 abecednÄ› Ĺ™azenĂ˝ch hesel zahrnujĂ­cĂ­ch hlavnÄ› medailony 3 500 ÄŤeskĂ˝ch osobnostĂ­ (nebo tÄ›ch, kterĂ© se zapsaly do naší historie), dále zde najdeme charakteristiky kolem 2 000 vĂ˝znamnĂ˝ch ÄŤeskĂ˝ch, moravskĂ˝ch a slezskĂ˝ch mÄ›st a obcĂ­ s aktuálnĂ­mi Ăşdaji o poÄŤtu obyvatel z roku 2005 nebo 2004. Pro tuto oblast je obzvlášť vĂ˝znamná i obrazová sloĹľka knihy, neboĹĄ vÄ›tšina z 2500 fotografiĂ­ pĹ™edstavuje souÄŤasnou tvář zemÄ› v srdci Evropy. DĹŻleĹľitou součástĂ­ encyklopedie jsou i události, kterĂ© tvoří naše dÄ›jiny. PĹ™idanou hodnotu knihy tvoří 35 syntetickĂ˝ch tematickĂ˝ch kapitol, kterĂ© charakterizujĂ­ celá vĂ˝znamná odvÄ›tvĂ­ ÄŤeskĂ© reality. Vedle základnĂ­ch textĹŻ zahrnujĂ­ i nÄ›která dĂ­lÄŤĂ­ hesla napĹ™. osobnostĂ­, která jsou pak v abecednĂ­m korpusu Ĺ™ešena odkazem. Dále obsahujĂ­ mapy, tabulky a jinĂ© obohacujĂ­cĂ­ doplňky k danĂ©mu tĂ©matu. Váz., 512 str. V0031320 Kniha Česko navazuje na úspěšné tituly Země, Zvíře a Člověk, které vydal Knižní klub v uplynulých 3 letech, a současně na řadu encyklopedií Universum. Česko je původní encyklopedie, věnovaná českým reáliím. Obsahuje přibližně 8 000 abecedně řazených hesel zahrnujících hlavně medailony 3 500 českých osobností (nebo těch, které se zapsaly do naší historie), dále zde najdeme charakteristiky kolem 2 000 významných českých, moravských a slezských měst a obcí s aktuálními údaji o počtu obyvatel z roku 2005 nebo 2004. Pro tuto oblast je obzvlášť významná i obrazová složka knihy, neboť většina z 2500 fotografií představuje současnou tvář země v srdci Evropy. Důležitou součástí encyklopedie jsou i události, které tvoří naše dějiny. Přidanou hodnotu knihy tvoří 35 syntetických tematických kapitol, které charakterizují celá významná odvětví české reality. Vedle základních textů zahrnují i některá dílčí hesla např. osobností, která jsou pak v abecedním korpusu řešena odkazem. Dále obsahují mapy, tabulky a jiné obohacující doplňky k danému tématu. Váz., 512 str.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.