Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: CD Spaß mit Max 1 - CD /2ks/

Knihy

Kolektiv autorů: CD Spaß mit Max 1 - CD /2ks/

Hodnocení: 1x
  • 4

Němčina pro 2.stupeň ZŠ. Třídílná řada učebnic Spaß mit Max je pokračováním dvoudílného souboru Start mit Max určeného pro první stupeň ZŠ. Na první dva díly řady navazuje volně, je možné podle ní vyučovat i v návaznosti na jinou učebnici, se kterou se pracovalo na prvním stupni. Větší pozornost je již v této části ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: CD Spaß mit Max 1 - CD /2ks/ koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: CD Spaß mit Max 1 - CD /2ks/

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 290 Kč

Publikace: Spaß mit Max 1 CD /2ks/ - Tlustý Petr;Cihlářová Vítězslava;Wicke Mariele U.. Publikace: Spaß mit Max 1 CD /2ks/ - Tlustý Petr;Cihlářová Vítězslava;Wicke Mariele U.. ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: CD Spaß mit Max 1 - CD /2ks/

Kolektiv autorů: CD Spaß mit Max 1 - CD /2ks/ - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: CD Spaß mit Max 1 - CD /2ks/
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 290 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Němčina pro 2.stupeň ZŠ. Třídílná řada učebnic Spaß mit Max je pokračováním dvoudílného souboru Start mit Max určeného pro první stupeň ZŠ. Na první dva díly řady navazuje volně, je možné podle ní vyučovat i v návaznosti na jinou učebnici, se kterou se pracovalo na prvním stupni. Větší pozornost je již v této části věnována psané formě jazyka a gramatice, i když ústní komunikace stále zůstává v popředí zájmu. Novinkou je využití mezipředmětových vztahů v každé lekci učebnice, tj. stránky, které dávají podnět ke spojení němčiny s jinými předměty. Učivo řady Spaß mit Max svým pojetím plně odpovídá požadavkům formulovaným v Rámcovém vzdělávacím programu pro základní vzdělávání, zaměřuje se na vyvážený rozvoj všech kompetencí a ve výsledku odpovídá znalostem na úrovni A2 až částečně B1 podle stupnice SERR pro jazyky. Každý z prvních dvou dílů doporučujeme na 1,5 až 2 roky výuky, a to s ohledem na úroveň konkrétní třídy. Závěrečný díl řady je určen na jeden školní rok, má již jen minimální gramatickou progresi a jeho cílem je především upevnění probraného učiva v přímém kontextu s životem v německy mluvících zemích. Publikace: Spaß mit Max 1 CD /2ks/ - Tlustý Petr;Cihlářová Vítězslava;Wicke Mariele U.. Publikace: Spaß mit Max 1 CD /2ks/ - Tlustý Petr;Cihlářová Vítězslava;Wicke Mariele U.. ISBN: CD 1009EAN: 8594022780382Rozsah: 110 min.Autor: Tlustý Petr, Cihlářová Vítězslava, Wicke Mariele U.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.