Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: CD Prima A2/díl 4 - CD k učebnice /2ks/

Knihy

Kolektiv autorů: CD Prima A2/díl 4 - CD k učebnice /2ks/

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: CD Prima A2/díl 4 - CD k učebnice /2ks/ koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: CD Prima A2/díl 4 - CD k učebnice /2ks/

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 340 Kč

Publikace: Prima A2/díl 4 CD k UČ /2ks/ - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Grammatiki Rizou. Publikace: Prima A2/díl 4 CD k UČ /2ks/ - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Grammatiki Rizou. ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: CD Prima A2/díl 4 - CD k učebnice /2ks/

Kolektiv autorů: CD Prima A2/díl 4 - CD k učebnice /2ks/ - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: CD Prima A2/díl 4 - CD k učebnice /2ks/
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 340 Kč
Maximální cena: 429 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček budou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak v závěrečném abecedním slovníku. Celou učebnicí již od počátku prolínají reálie německy mluvících zemí, každá lekce navíc obsahuje krátký text (Land und Leute), přinášející zajímavosti z německého prostředí (v prvních dvou dílech také česky). Gramatika vždy vyplývá z kontextu a žáci jsou vedeni k tomu, aby sami doplnili jednoduše formulovaná pravidla. Kompletní přehled gramatiky s českým komentářem najdou v pracovním sešitě jako vyjímatelnou přílohu. Prima A2/díl 4 - CD k učebnice /2ks/ - kolektiv autorů Soubor 2 CD k učebnici Prima A2/díl 4. CD obsahuje: nahrávky textů cvičení výslovnost písně z kategorie Knihy | Učebnice | Přehledy a výukové pomůcky od FRAUS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Prima A2/díl 4 CD k UČ /2ks/ - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Grammatiki Rizou. Publikace: Prima A2/díl 4 CD k UČ /2ks/ - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Grammatiki Rizou. CD obsahuje: nahrávky textů cvičení výslovnost písně Němčina jako druhý cizí jazyk


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.