Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Kolektiv autorů: Anglicko-český česko-anglický velký slovník

Slovníky

Kolektiv autorů: Anglicko-český česko-anglický velký slovník cena od 0 Kč

Kolektiv autorů: Anglicko-český česko-anglický velký slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

Největší současný jednosvazkový oboustranný slovník. Na 1 520 stranách přináší 100 000 hesel, 80 000 příkladů, idiomů a frází a 400 000 překladů. Určen všem vážným zájemcům o cizí jazyk - od studentů po učitele a překladatele. Jde o zcela původní, autorské dílo, snažící se co nejvěrněji zachytit současný psaný i ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Kolektiv autorů: Anglicko-český česko-anglický velký slovník - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Anglicko-český česko-anglický velký slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Největší současný jednosvazkový oboustranný slovník. Na 1 520 stranách přináší 100 000 hesel, 80 000 příkladů, idiomů a frází a 400 000 překladů. Určen všem vážným zájemcům o cizí jazyk - od studentů po učitele a překladatele. Jde o zcela původní, autorské dílo, snažící se co nejvěrněji zachytit současný psaný i mluvený jazyk. Přes své všeobecné zaměření obsahuje i terminologii z oblasti ekonomiky, práva, vědy a techniky. Cílem autorů bylo, abyste ve slovníku našli hesla, významy, fráze a idiomy, které se v současnosti skutečně používají. Publikace: Velký anglicko-český česko-anglický slovník - ...nejen pro překladatele. Slovník obsahuje: 105 000 hesel, 80 000 příkladů a frází, 400 000

překladů, přehled nepravidelných sloves. Jedná se o největší

jednosvazkový oboustranný slovník s aktuální slovní zásobou věrně

odrážející současný psaný i mluvený jazyk s množstvím termínů z

ekonomiky, práva, vědy a techniky. Je určen všem vážným zájemcům o

cizí jazyk - od studentů po učitele a překladatele. Publikace: Velký anglicko-český česko-anglický slovník - ...nejen pro překladatele.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.