Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: 2000 nejpoužívanějších anglických slov + CD ROM

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: 2000 nejpoužívanějších anglických slov + CD ROM

Hodnocení: 1x
  • 4

Pokud si potřebujete zopakovat a procvičit základní i pokročilejší výrazy, pomohou vám právě tyto příručky. Obsahují nejen abecedně seřazená slovíčka s jejich českým překladem, ale u každého z nich celou frázi, aby si čtenář upevnil zařazení a smysl daného výrazu. Přiložené CD potom nabízí slovíčka i fráze v mluvené ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: 2000 nejpoužívanějších anglických slov + CD ROM koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: 2000 nejpoužívanějších anglických slov + CD ROM

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Příručka je určena pro ty, kteří se učí anglicky. Ať již jde o začátečníky nebo i středně pokročilé. Umožní vám zopakovat si nejfrekventovanějších 2000 slov. Pokud je ovládáte, můžete již anglicky vel ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: 2000 nejpoužívanějších anglických slov + CD ROM

Kolektiv autorů: 2000 nejpoužívanějších anglických slov + CD ROM - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: 2000 nejpoužívanějších anglických slov + CD ROM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 200 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pokud si potřebujete zopakovat a procvičit základní i pokročilejší výrazy, pomohou vám právě tyto příručky. Obsahují nejen abecedně seřazená slovíčka s jejich českým překladem, ale u každého z nich celou frázi, aby si čtenář upevnil zařazení a smysl daného výrazu. Přiložené CD potom nabízí slovíčka i fráze v mluvené podobě. Pod edici jsou zařazeny jak cvičebnice 2000 slov /traduje se, že člověk začíná určitý jazyk dobře ovládat, pokud dokáže používat 2000 jeho slovíček/, tak 1500 slov společných /angličtina i němčina mají s češtinou řadu totožných výrazů a aniž si to uvědomujeme, používáme je, rozumíme jim - stačí si je zopakovat a rapidně rozšíříme vlastní slovní zásobu. Příručka je určena pro ty, kteří se učí anglicky. Ať již jde o začátečníky nebo i středně pokročilé. Umožní vám zopakovat si nejfrekventovanějších 2000 slov. Pokud je ovládáte, můžete již anglicky velmi efektivně komunikovat. Anglická slovíčka jsou v knize řazena abecedně. Za každým z nich je uveden český překlad. U každého slova následuje věta. Uvědomíte si tak vazby a kontext, jak bývá dané slovo nejčastěji užíváno. Na CD najdete pět poslechových lekcí ve formátu MP3. Jsou určeny k procvičování výslovnosti a pomohou vám také zafixovat si slovo v mluvené podobě, abyste mu dokázali okamžitě porozumět. Naučíte se 1000 slovíček za 10 dní? Možná řeknete, že to není možné. Jenže ono záleží na tom, z jakého konce tento úkol uchopíte. Pokud se začnete učit slova, která jsou téměř stejná v angličtině i češtině, zjistíte, že si taková slovíčka osvojíte pětkrát rychleji než „obyčejná“ slova. Moderní jazyky obsahují překvapivě velký počet slov, která jsou si podobná nebo jsou dokonce identická. Kniha 1500 slov přináší výběr nejdůležitějších identických termínů v angličtině i češtině. Slovník kniha, 2000 nejpoužívanějších anglických slov + CD ROM, základní slovní zásoba, která vám umožní efektivně komunikovat, Jazykové učebnice pro samouky, Kolektiv autorů, CPress


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.