Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kolébka české medicíny ve vzpomínkách a fotografiích

Knihy naučná literatura

Kolébka české medicíny ve vzpomínkách a fotografiích

Hodnocení: 1x
  • 4

Kouzelná publikace dvou významných postav 1. LF UK, vysokoškolských učitelů, kteří vzpomínají na nemocnici, budovy areálu fakulty a také na osobnosti, které zde působily. Názory a vzpomínky prof. MUDr. Ctirada Johna, DrSc., rozvíjí a komentuje prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc., a vše do krásného celku doplňují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819
skladem

Jaké má kniha
Kolébka české medicíny ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolébka české medicíny ve vzpomínkách a fotografiích

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 271 Kč

Publikace: Kolébka české medicíny ve vzpomínkách a fotografiích - John Ctirad;Svačina Štěpán;Meister Karel. Kouzelná publikace dvou významných postav 1. LF UK, které vzpomínají na nemocnici, areál fakulty a na osobnosti, které zde působily. Názory a vzpomínky prof. MUDr. Ctirada Johna, DrSc., rozvíjí a komentuje prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc., a vše do krásného celku doplňují fotografie Mgr. Karla Meistera. Knihu si s potěšením přečtou nejen absolventi 1. LF UK a dřívější Fakulty všeobecného lékařství v Praze, » ... a dál?

Produkt Kolébka české medicíny ve vzpomínkách a fotografiích

Kolébka české medicíny ve vzpomínkách a fotografiích - parametry

Název produktu: Kolébka české medicíny ve vzpomínkách a fotografiích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 271 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kouzelná publikace dvou významných postav 1. LF UK, vysokoškolských učitelů, kteří vzpomínají na nemocnici, budovy areálu fakulty a také na osobnosti, které zde působily. Názory a vzpomínky prof. MUDr. Ctirada Johna, DrSc., rozvíjí a komentuje prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc., a vše do krásného celku doplňují černobílé fotografie Mgr. Karla Meistera. Předmluvu napsal děkan 1. LF UK prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA, knihu recenzovala doc. PhDr. Ludmila Hlaváčková, CSc., z ústavu dějin lékařství.Knihu si s potěšením přečtou nejen absolventi 1. LF UK a dřívější Fakulty všeobecného lékařství v Praze, ale i další lékaři, kteří s fakultou byli v kontaktu, a v neposlední řadě i znalci staré Prahy. Význam má ale i pro mnohé pacienty a jejich příbuzné. Česká medicínská historie se totiž psala právě v těchto budovách a na těchto místech... Autor : Ctirad John, Štěpán Svačina, Karel Meister, Druh sortimentu : Kniha, Kolébka české medicíny ve vzpomínkách a fotografiích, Jazyk : Čeština, Počet stran : 176 Kolébka české medicíny ve vzpomínkách - GRADA - Jazyk: CZ - 176 str. - ISBN: 978-80-247-3627-3 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.