Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolářová R.: Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP

Učebnice/Odborná literatura

Kolářová R.: Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka nově doplňuje řadu učebnic Kolářová R., Bohuněk J.: Fyzika pro 6. až 9. ročník ZŠ. První tři kapitoly mohou být pro učitele fyziky jednou z inspirací při tvorbě ŠVP. V 1. kapitole jsou formou tabulek rozpracovány očekávané výstupy z fyziky jako jednoho z oborů vzdělávací oblasti Člověk a příroda ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolářová R.: Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP koupíte i tady

Specifikace Kolářová R.: Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 259 Kč

Příručka nově doplňuje řadu učebnic Kolářová R., Bohuněk J.: Fyzika pro 6. až 9. ročník ZŠ. První tři kapitoly mohou být pro učitele fyziky jednou z inspirací při tvorbě ŠVP. V 1. kapitole jsou formou tabulek rozpracovány očekávané výstupy z fyziky jako jednoho z oborů vzdělávací oblasti Člověk a příroda uvedené v RVP ZV. Rozpracování je provedeno pro všechny tematické celky učebnic i s konkrétními poznámkami k návaznosti na 1. stupeň ZŠ, k mezipředmětovým vazbám na 2. stupni ZŠ a k realizaci průřezových » ... a dál?

Produkt Kolářová R.: Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP

Kolářová R.: Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP - parametry

Název produktu: Kolářová R.: Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 316 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka nově doplňuje řadu učebnic Kolářová R., Bohuněk J.: Fyzika pro 6. až 9. ročník ZŠ. První tři kapitoly mohou být pro učitele fyziky jednou z inspirací při tvorbě ŠVP. V 1. kapitole jsou formou tabulek rozpracovány očekávané výstupy z fyziky jako jednoho z oborů vzdělávací oblasti Člověk a příroda uvedené v RVP ZV. Rozpracování je provedeno pro všechny tematické celky učebnic i s konkrétními poznámkami k návaznosti na 1. stupeň ZŠ, k mezipředmětovým vazbám na 2. stupni ZŠ a k realizaci průřezových témat. Dále jsou uvedeny návrhy tematických plánů pro různé časové dotace. V 2. kapitole jsou náměty pro hodnocení žáků a školy v rámci ŠVP. Ve 3. kapitole jsou ukázky využití skupinové a projektové výuky ve fyzice, jako důležité cesty k rozvíjení klíčových kompetencí (zejména komunikativních a sociálních) i k realizaci průřezových témat a mezipředmětových vazeb. Ve 4. kapitole jsou podrobná řešení všech úloh uvedených v učebnicích s vysvětlujícími poznámkami, radami a zkušenostmi z realizace pokusů, popř. dalšími variantami úloh. V 5. kapitole jsou uvedeny zásady bezpečnosti, které je třeba dodržovat při provádění demonstračních i žákovských pokusů. V 6. kapitole je literatura a webové stránky, kde lze nalézt další informace k fyzice, její historii i k využití fyzikálních poznatků.

OBSAH:

Úvod

1 Fyzika v Rámcových vzdělávacích programech pro střední školy

2 Vytváříme Školní vzdělávací programy - fyzika (fyzikální vzdělávání)

3 Metodické poznámky k učivu

4 Nové směry ve fyzikálním vzdělávání

5 Literatura pro přípravu školních vzdělávacích programů na střední škole


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.