Kokos Cleo Anus Masturbator
Kokos Cleo Anus Masturbator

Kokos Cleo Anus Masturbator

od 749 Kč
Kokos Cleo Anus Masturbator je zkušená teen toužící po vašem nádobíčku. Realisticky tvarované pysky vagíny s klitorisem, úzký análek s krásným zadečkem čekající na dnešní noční akci. Ženské tělo Kokos Cleo Anus vyobrazené v celé své kráse, čeká až si ji vezmete a v posteli to společně roztočíte. Při vymýšlení masturbátoru Kokos Cleo Anus Masturbator bylo myšleno na uskutečnění toho nejsilnějšího pánské potěšení. Pečlivě vymodelované stydké pysky…
Deeplove.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
749 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Kokos Cleo Anus Masturbator
Minimální cena: 749 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetříte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Kokos Cleo Anus Masturbator je zkušená teen toužící po vašem nádobíčku. Realisticky tvarované pysky vagíny s klitorisem, úzký análek s krásným zadečkem čekající na dnešní noční akci.

Ženské tělo Kokos Cleo Anus vyobrazené v celé své kráse, čeká až si ji vezmete a v posteli to společně roztočíte. Při vymýšlení masturbátoru Kokos Cleo Anus Masturbator bylo myšleno na uskutečnění toho nejsilnějšího pánské potěšení. Pečlivě vymodelované stydké pysky spolu s perfektně kulatým zadečkem a úzkým análem přidávají na realistickém pocitu. Anál není to jediné, co Kokos Cleo Anus Masturbator nabídne.

Pečlivě promyšlený vnitřní kanál masturbátoru Kokos Cleo Anus Masturbator má spoustu skvělých ženských vychytávek. Masturbátor má realisticky úzký anální vchod. Nabídne tu nejvíce vzrušující zábavu, kterou jsi kdy ochutnal.

Po celé vnitřní stěně masturbátoru Kokos Cleo Anus Masturbator je nespočet stimulačních výstupků, bran a hrbolků. S každým místem se pocit mění. Vrchní a spodní stěna jsou jinak tvarované. Každý zásun bude unikátní záplavou potěšení pro tvé smysly.

K čištění masturbátoru Kokos Cleo Anus Masturbator doporučujeme používat kvalitních čistících prostředků pro erotické pomůcky.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.