Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kohout P. + Pavlíčková J.: Crohnova choroba, ulcerózní kolitida

Učebnice/Odborná literatura

Kohout P. + Pavlíčková J.: Crohnova choroba, ulcerózní kolitida

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Crohnova choroba a ulcerozní kolitida - Pavel Kohout;Jaroslava Pavlíčková. Dlouho očekávaná kniha o Crohnově chorobě a ulcerozní kolitidě, která vychází přepracována po letech pacientům přináší plné informace o jejich chorobě, možnosti diagnostiky a léčby. pacientům s Crohnovou chorobou a ulcerozní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.11143
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kohout P. + Pavlíčková J.: Crohnova choroba, ulcerózní kolitida koupíte i tady

Specifikace Kohout P. + Pavlíčková J.: Crohnova choroba, ulcerózní kolitida

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 100 Kč

Kniha – 88 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Kniha o Crohnově chorobě a ulcerózní kolitidě pacientům přináší plné informace o jejich nemoci, možnostech diagnostiky a léčby. Pacientům s tímto onemocněním nabízí možnost plného pochopení vlastní choroby, aby byli při komunikaci s lékařem partnerem, který plně spolupracuje, případně spolurozhoduje o léčbě. Receptová část obsahuje na 100 receptů pokrmů vhodných pro pacienty jak ve floridní fázi, tak v klidové fázi nemoci. Jsou zde uvedena jídla, která jsou » ... a dál?

Produkt Kohout P. + Pavlíčková J.: Crohnova choroba, ulcerózní kolitida

Kohout P. + Pavlíčková J.: Crohnova choroba, ulcerózní kolitida - parametry

Název produktu: Kohout P. + Pavlíčková J.: Crohnova choroba, ulcerózní kolitida
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Crohnova choroba a ulcerozní kolitida - Pavel Kohout;Jaroslava Pavlíčková. Dlouho očekávaná kniha o Crohnově chorobě a ulcerozní kolitidě,

která vychází přepracována po letech pacientům přináší plné

informace o jejich chorobě, možnosti diagnostiky a léčby. pacientům

s Crohnovou chorobou a ulcerozní kolitidou nabízí možnost plné

informace a pochopení vlastní choroby, aby byli při komunikaci s

lékařem partnerem, který plně spolupracuje, případně spolurozhoduje

o léčbě.Receptová část knihy Chronova chorba a ulcerozní kolitida

obsahuje na 100 receptů pokrmů vhodných pro pacienty jak ve

floridní fázi,tak v klidové fázi nemoci.Jsou zde vyjmenována jídla,

která jsou pro pacienty vhodná i jídla nevhodná. Samozřejmostí je

kalorická hodnota jídel a obsah základních živin. Publikace: Crohnova choroba a ulcerozní kolitida - Pavel Kohout;Jaroslava Pavlíčková. Kniha Crohnova choroba a ulcerózní kolitida z edice Rady lékaře, průvodce dietou je praktickým rádcem pro pacienty, kteří trpí některým z těchto idiopatických střevních zánětů. Srozumitelnou formou je zde probrána diagnostika Crohnovy choroby i ulcerózní kolitidy, léčba těchto onemocnění, komplikace nemocí a další problémy, se kterými se pacienti mohou setkat. Dále jsou zde uvedeny zásady dietních opatření u pacientů s touto chorobou a 80 receptů vhodných a chutných pokrmů. Kniha je doplněna heslovitým vysvětlením základních pojmů v souvislosti s těmito onemocněními, nejčastějšími otázkami a odpověďmi lékaře, odkazy na webové stránky a rejstříkem, který umožňuje snazší orientaci v knížce. Autoři knížky jsou lékař a nutriční terapeutka, kteří mají více než 20 let zkušeností v oboru. Pod pojmem idiopatické střevní záněty rozumíme postižení střeva, která jsou způsobena zánětem. Postihují buď pouze sliznici nebo celou střevní stěnu, jen konečník a tlusté střevo nebo kteroukoliv část trávicí trubice od jícnu po konečník (crohnova choroba).V této knize naleznete rady lékaře a průvodce dietou.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.