MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Knorrtoys Sada stanů s tunelem Zenovia

Hračky

Knorrtoys Sada stanů s tunelem Zenovia

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 4049491552007

Ať už jako schovávačka do pokojíčku nebo jako ochrana proti větru a slunci v zahradě. Toto stanové město je všestranně použitelné a ještě děti zabaví. Tunelem prolézá dítě z jedné strany na druhou. Oba stany i tunel jsou vyrobené z voděodolné celtoviny, která se dá snadno otřít. Stanové dveře mohou zůstat otevřené ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Knorrtoys Sada stanů s tunelem Zenovia

Specifikace Knorrtoys Sada stanů s tunelem Zenovia

Kategorie Hračky
Výrobce KNORRTOYS
Nejnižší cena 690 Kč

Ať už jako schovávačka do pokojíčku nebo jako ochrana proti větru a slunci v zahradě. Toto stanové město je všestranně použitelné a ještě děti zabaví. Tunelem prolézá dítě z jedné strany na druhou. Oba stany i tunel jsou vyrobené z voděodolné celtoviny, která se dá snadno otřít. Stanové dveře mohou zůstat otevřené pomocí malých šňůrek. Stabilitu zajistí plastové tyčky v obou stanech. Z iglú (110 x 110 x 95 cm) se dostanou děti 145 cm dlouhým tunelem do týpí o rozměrech: 100 x 100 x 144 cm. Podrobnosti: Potřebné » ... a dál?

Produkt Knorrtoys Sada stanů s tunelem Zenovia

Knorrtoys Sada stanů s tunelem Zenovia - parametry

Název produktu: Knorrtoys Sada stanů s tunelem Zenovia
Výrobce: KNORRTOYS
Minimální cena: 690 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ať už jako schovávačka do pokojíčku nebo jako ochrana proti větru a slunci v zahradě. Toto stanové město je všestranně použitelné a ještě děti zabaví. Tunelem prolézá dítě z jedné strany na druhou. Oba stany i tunel jsou vyrobené z voděodolné celtoviny, která se dá snadno otřít. Stanové dveře mohou zůstat otevřené pomocí malých šňůrek. Stabilitu zajistí plastové tyčky v obou stanech. Z iglú (110 x 110 x 95 cm) se dostanou děti 145 cm dlouhým tunelem do týpí o rozměrech: 100 x 100 x 144 cm. Podrobnosti: Potřebné místo: 360 x 110 x 144 cm Věk: od 3 let Hrací sestava 3v1 pro spoustu zábavy! Iglu, teepee a spojovací tunel. S touto sestavou můžete dětem připravit skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochránit před větrem a sluncem na zahradě. Vchody do stanů lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků nebo je uzavřít suchými zipy.


Přidat recenzi pro Knorrtoys Sada stanů s tunelem Zenovia

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.