Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Knižní klub Život po ztrátě

Knihy naučná literatura

Knižní klub Život po ztrátě cena od 0 Kč

Knižní klub Život po ztrátě

Hodnocení: 1x
  • 4

Jako prĹŻkopnĂ­k modernĂ­ho vĂ˝zkumu zážitkĹŻ domnÄ›lĂ© smrti a autor klasickĂ©ho bestseleru Ĺ˝ivot po ĹľivotÄ› zmÄ›nil Raymond Moody zcela zpĹŻsob, jakĂ˝m pohlížíme na smrt a umĂ­ránĂ­. Ve svĂ© novĂ© knize Ĺ˝ivot po ztrátÄ› zkoumá spolu s Dianne Arcangelovou, proÄŤ nám Ĺľal zpĹŻsobuje tolik utrpenĂ­ a jak ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Knižní klub Život po ztrátě - parametry

Název produktu: Knižní klub Život po ztrátě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jako prĹŻkopnĂ­k modernĂ­ho vĂ˝zkumu zážitkĹŻ domnÄ›lĂ© smrti a autor klasickĂ©ho bestseleru Ĺ˝ivot po ĹľivotÄ› zmÄ›nil Raymond Moody zcela zpĹŻsob, jakĂ˝m pohlížíme na smrt a umĂ­ránĂ­. Ve svĂ© novĂ© knize Ĺ˝ivot po ztrátÄ› zkoumá spolu s Dianne Arcangelovou, proÄŤ nám Ĺľal zpĹŻsobuje tolik utrpenĂ­ a jak dovedou nÄ›kteří lidĂ© pĹ™ekonat svou ztrátu a nabĂ˝t ještÄ› vÄ›tší celistvosti neĹľ pĹ™ed nĂ­. V návaznosti na závÄ›ry Ĺ˝ivota po ĹľivotÄ› uvádÄ›jĂ­ aktuálnĂ­ poznatky o zážitcĂ­ch domnÄ›lĂ© smrti a ukazujĂ­, jak jsou jedinci, kteří věří, Ĺľe vÄ›domĂ­ pĹ™ežívá tÄ›lesnou smrt, schopni zdolat svĹŻj zármutek a dĂ­k jemu se pĹ™erodit. PochopenĂ­ ,nejvÄ›tšího tajemstvĂ­' Ĺľivota pĹ™ináší sebedĹŻvÄ›ru a vnitĹ™nĂ­ mĂ­r. Ve formÄ› smÄ›si osobnĂ­ch příbÄ›hĹŻ a pronikavĂ© uÄŤenosti nabĂ­zĂ­ toto dĂ­lo vhled do tĂ©to problematiky a podporu kaĹľdĂ©mu, kdo procházĂ­ procesem truchlenĂ­, i tÄ›m, kdo zaĹľili jakoukoli ztrátu bliĹľnĂ­ho nebo odlouÄŤenĂ­. Jako průkopník moderního výzkumu zážitků domnělé smrti a autor klasického bestseleru Život po životě změnil Raymond Moody zcela způsob, jakým pohlížíme na smrt a umírání. Ve své nové knize Život po ztrátě zkoumá spolu s Dianne Arcangelovou, proč nám žal způsobuje tolik utrpení a jak dovedou někteří lidé překonat svou ztrátu a nabýt ještě větší celistvosti než před ní. V návaznosti na závěry Života po životě uvádějí aktuální poznatky o zážitcích domnělé smrti a ukazují, jak jsou jedinci, kteří věří, že vědomí přežívá tělesnou smrt, schopni zdolat svůj zármutek a dík jemu se přerodit. Pochopení ,největšího tajemství' života přináší sebedůvěru a vnitřní mír. Ve formě směsi osobních příběhů a pronikavé učenosti nabízí toto dílo vhled do této problematiky a podporu každému, kdo prochází procesem truchlení, i těm, kdo zažili jakoukoli ztrátu bližního nebo odloučení. Život po ztrátě


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.