Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Knižní klub Poutník

Knihy

Knižní klub Poutník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V20031465 SvÄ›t, do nÄ›hoĹľ vstoupĂ­me v románu PoutnĂ­k, je nápadnÄ› podobnĂ˝ tomu našemu. Mimo pozornost tĂ©měř všech lidĂ­ tu však probĂ­há moĹľná poslednĂ­ dÄ›jstvĂ­ odvÄ›kĂ©ho boje mezi zastánci lidskĂ© svobody a jejĂ­mi potlaÄŤovateli. NejmocnÄ›jšími z nich jsou nynĂ­ příslušnĂ­ci Tabuly, kteří ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82857

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Knižní klub Poutník

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 259 Kč

Svět, do něhož vstoupíme v románu Poutník, je nápadně podobný tomu našemu. Mimo pozornost téměř všech lidí tu však probíhá možná poslední dějství odvěkého boje mezi zastánci lidské svobody a jejími potlačovateli. Nejmocnějšími z nich jsou nyní příslušníci Tabuly, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku - využívají všudypřítomné bezpečnostní kamery, nasazují nejdokonalejší odposlechy, jejich počítačové programy jim umožňují přístup do všech databází. Na základě nejrůznějších technologií, vládních projektů, » ... a dál?

Produkt Knižní klub Poutník

Knižní klub Poutník - parametry

Název produktu: Knižní klub Poutník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V20031465 SvÄ›t, do nÄ›hoĹľ vstoupĂ­me v románu PoutnĂ­k, je nápadnÄ› podobnĂ˝ tomu našemu. Mimo pozornost tĂ©měř všech lidĂ­ tu však probĂ­há moĹľná poslednĂ­ dÄ›jstvĂ­ odvÄ›kĂ©ho boje mezi zastánci lidskĂ© svobody a jejĂ­mi potlaÄŤovateli. NejmocnÄ›jšími z nich jsou nynĂ­ příslušnĂ­ci Tabuly, kteří majĂ­ k dispozici nejmodernÄ›jší techniku - využívajĂ­ všudypřítomnĂ© bezpeÄŤnostnĂ­ kamery, nasazujĂ­ nejdokonalejší odposlechy, jejich poÄŤĂ­taÄŤovĂ© programy jim umožňujĂ­ přístup do všech databázĂ­. Na základÄ› nejrĹŻznÄ›jších technologiĂ­, vládnĂ­ch projektĹŻ, sociálnĂ­ch i bankovnĂ­ch systĂ©mĹŻ tak vznikla globálnĂ­ SĂ­ĹĄ - a nynĂ­ scházĂ­ uĹľ jen krĹŻÄŤek k tomu, aby se podaĹ™ilo udÄ›lat z lidĂ­ obyvatele jednoho velkĂ©ho neviditelnĂ©ho vÄ›zenĂ­... MladĂ© dĂ­vce Maje zavraĹľdĂ­ Tabula v Praze otce. Ten byl jednĂ­m z poslednĂ­ch HarlekĂ˝nĹŻ, kteří majĂ­ odedávna za Ăşkol chránit PoutnĂ­ky, coĹľ jsou lidĂ© obdaĹ™enĂ­ zvláštnĂ­ schopnostĂ­ vstupovat do jinĂ˝ch svÄ›tĹŻ a pĹ™inášet odsud lidem vize opravdovĂ©ho vnitĹ™nÄ› svobodnĂ©ho Ĺľivota. Maja je okolnostmi nucena otcovo poslánĂ­ pĹ™evzĂ­t. MusĂ­ okamĹľitÄ› pohĹ™bĂ­t všechny svĂ© sny o normálnĂ­m ĹľivotÄ› - pro Ĺľoldáky Tabuly je teÄŹ totiĹľ hlavnĂ­ protivnicĂ­. HarlekĂ˝nka za dramatickĂ˝ch okolnostĂ­ opouštĂ­ Evropu a ve SpojenĂ˝ch státech se pokouší najĂ­t bratry Gabriela a Michaela Corriganovy, kteří by snad mohli bĂ˝t poslednĂ­mi PoutnĂ­ky. Maja se bÄ›hem svĂ© dobrodruĹľnĂ© pouti ÄŤasto ocitá na prahu beznadÄ›je, a pĹ™itom si musĂ­ neustále poÄŤĂ­nat jako bezcitná bojovnice, která se nezalekne žádnĂ©ho násilĂ­. Gabriela Corrigana se jĂ­ nakonec podaří zĂ­skat na svou stranu, ale od tĂ© chvĂ­le je všechno ještÄ› sloĹľitÄ›jší a nebezpeÄŤnÄ›jší. Michaela Corrigana zatkla Tabula a jejĂ­ ĹľoldnĂ©Ĺ™i vyvĂ­jejĂ­ maximálnĂ­ ĂşsilĂ­, aby se zmocnili i jeho bratra... NapĂ­navĂ˝ thriller s prvky fantasy je plnĂ˝ neÄŤekanĂ˝ch zvratĹŻ a v rychlĂ©m tempu se ocitáme v nejrĹŻznÄ›jších nevšednĂ­ch prostĹ™edĂ­ch, a to jak reálnĂ˝ch, tak fiktivnĂ­ch. Boj se svÄ›tem zla, kterĂ˝ se zde odehrává, se zdá bĂ˝t pĹ™edem ztracenĂ˝, HarlekĂ˝ni se ale jen tak nevzdávajĂ­... Publikace: Poutník - První kniha Čtvrtého světa - John Twelve Hawks. Svět, do něhož vstoupíme v románu Poutník, je nápadně podobný tomu

našemu. Mimo pozornost téměř všech lidí tu však probíhá možná

poslední dějství odvěkého boje mezi zastánci lidské svobody a

jejími potlačovateli. Nejmocnějšími z nich jsou nyní příslušníci

Tabuly, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku - využívají

všudypřítomné bezpečnostní kamery, nasazují nejdokonalejší

odposlechy, jejich počítačové programy jim umožňují přístup do

všech databází. Na základě nejrůznějších technologií, vládních

projektů, sociálních i bankovních systémů tak vznikla globální Síť

- a nyní schází už jen krůček k tomu, aby se podařilo udělat z lidí

obyvatele jednoho velkého neviditelného vězení...

Mladé dívce Maje z


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.