Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Knižní klub Fantastický neviditelný svět

Knihy

Knižní klub Fantastický neviditelný svět cena od 0 Kč

Knižní klub Fantastický neviditelný svět

Hodnocení: 1x
  • 4

PodobnÄ› jako Gulliver v říši obrĹŻ, mĹŻĹľe kaĹľdĂ˝ pozorovatel v tĂ©to knize putovat svÄ›tem, ve kterĂ©m i nejnepatrnÄ›jší organismy a ty nejmenší struktury přírody dosahujĂ­ obrovskĂ˝ch rozmÄ›rĹŻ, jevĂ­ se nádhernĂ˝mi, ÄŤarovnÄ› konstruovanĂ˝mi, aÄŤ nÄ›kdy i hrozivĂ˝mi. Oliver Meckes a Nicole Ottawaová ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Knižní klub Fantastický neviditelný svět - parametry

Název produktu: Knižní klub Fantastický neviditelný svět
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PodobnÄ› jako Gulliver v říši obrĹŻ, mĹŻĹľe kaĹľdĂ˝ pozorovatel v tĂ©to knize putovat svÄ›tem, ve kterĂ©m i nejnepatrnÄ›jší organismy a ty nejmenší struktury přírody dosahujĂ­ obrovskĂ˝ch rozmÄ›rĹŻ, jevĂ­ se nádhernĂ˝mi, ÄŤarovnÄ› konstruovanĂ˝mi, aÄŤ nÄ›kdy i hrozivĂ˝mi. Oliver Meckes a Nicole Ottawaová odhalujĂ­ s pomocĂ­ elektronovĂ©ho mikroskopu vnitĹ™nĂ­ Ĺľivot ÄŤlovÄ›ka, ale i svÄ›t prvokĹŻ, bakteriĂ­, virĹŻ, plĂ­snĂ­, rostlin a hmyzu. PublikovanĂ© snĂ­mky vyzdvihujĂ­ nejen krásu skrytĂ˝ch struktur, ale upozorňujĂ­ i na úžasnou preciznost, se kterou jsou dosud nevidÄ›nĂ© struktury prezentovány ÄŤtenáři. Podobně jako Gulliver v říši obrů, může každý pozorovatel v této knize putovat světem, ve kterém i nejnepatrnější organismy a ty nejmenší struktury přírody dosahují obrovských rozměrů, jeví se nádhernými, čarovně konstruovanými, ač někdy i hrozivými. Oliver Meckes a Nicole Ottawaová odhalují s pomocí elektronového mikroskopu vnitřní život člověka, ale i svět prvoků, bakterií, virů, plísní, rostlin a hmyzu. Publikované snímky vyzdvihují nejen krásu skrytých struktur, ale upozorňují i na úžasnou preciznost, se kterou jsou dosud neviděné struktury prezentovány čtenáři. Fantastický neviditelný svět - Objevy v mikrokosmu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.