Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Knižní klub Doživotí

Knihy

Knižní klub Doživotí

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Doživotí - David Ellis. S hrdiny románu proniknete do světa velkoměstské politiky, kde je třeba mít ostré lokty, kde lze vystoupat velmi vysoko a naopak padnout hodně hluboko, a kde funguje systém protislužeb. Jon Soliday, právní poradce mocného politika, je obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Obvinění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Knižní klub Doživotí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 183 Kč

S hrdiny románu proniknete do světa velkoměstské politiky, kde je třeba mít ostré lokty, kde lze vystoupat velmi vysoko a naopak padnout hodně hluboko, a kde funguje systém protislužeb. Jon Soliday, právní poradce mocného politika, je obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Obvinění přichází před guvernérskými volbami, v nichž kandiduje jeho dávný kamarád a šéf. Záhy se mu připomene další zločin z let minulých, kdy zemřela za nevyjasněných okolností na večírku jeho známá dívka, a on byl zproštěn viny. Nyní se případ » ... a dál?

Produkt Knižní klub Doživotí

Knižní klub Doživotí - parametry

Název produktu: Knižní klub Doživotí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Doživotí - David Ellis. S hrdiny románu proniknete do světa velkoměstské politiky, kde je třeba mít ostré lokty, kde lze vystoupat velmi vysoko a naopak padnout hodně hluboko, a kde funguje systém protislužeb. Jon Soliday, právní poradce mocného politika, je obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Obvinění přichází před guvernérskými volbami, v nichž kandiduje jeho dávný kamarád a šéf. Záhy se mu připomene další zločin z let minulých, kdy zemřela za nevyjasněných okolností na večírku jeho známá dívka, a on byl zproštěn viny. Nyní se případ vrací prostřednictvím dvou svědků. Soliday tuší, že se tehdy při výslechu neříkala pravda, a bojí se, aby toho nyní někdo nezneužil. Bojuje za sebe i za svého kandidujícího přítele, na něhož jeho obvinění vrhá stín, tentokrát se ale vydává cestou pravdy.... Umně vystavené a poutavě napsané soudní drama plné překvapivých zvratů drží čtenáře v napětí od začátku až k nečekanému rozuzlení. Přeložila Petra Kůsová.Ukázka z textuU dveří mě zastaví policista. Prokážu se mu tím, co mám, to znamená vizitkou mé advokátní kanceláře a certifikátem peněženkového formátu, který nejvyšší soud státu vydává všem úspěšným absolventům advokátských zkoušek. Policista kývne, ale přes práh domovních dveří mě nepustí. Dovnitř musíme jinudy, vysvětluje, posuvnými skleněnými dveřmi. Směruje mě zpět do patia a já se přes rameno dívám na mrtvolu na černo-bílých dlaždicích. Když vejdeme do dveří, uvidím mrtvého lépe. V přízemí Bennettova domu se nachází prostorná místnost, kterou by mnozí označili za obývací pracovnu, ale Bennett si tady zjevně udělal posilovnu. Na podlaze leží nízký krémový koberec, stěny jsou čistě bílé, železné činky doplňuje posilovací lavička s tyčí obtíženou z každé strany ohromujícím množstvím plochých závaží a jakési zařízení, na kterém se dají provádět shyby a další cviky obratnosti. Na protilehlém konci chodby jsou dveře do garáže a další do prádelny. Jinak se odtud dá jít pouze po schodišti do prvního patra. Ale já se chci nejprve ještě jednou podívat na mrtvého. Kráčím po špičkách a tvářím se sebejistě. Jsem advokát úředně obhlížející místo činu. Policista mě rukou zadrží, policejní fotograf mě sjede pohledem. Zastavím se, trvám však na tom, že se musím podívat. Prohlašuji, že mám právo vidět mrtvolu v původní poloze. To může a nemusí být pravda. V této oblasti nemám žádné zkušenosti. Jisté je jen to, že jsem mrtvolu na místě činu ještě nikdy neviděl. Publikace: Doživotí - David Ellis.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.