Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Klett nakladatelství Evropské jazykové portfolio pro studenty 15-19 let v ČR

Učebnice/Odborná literatura

Klett nakladatelství Evropské jazykové portfolio pro studenty 15-19 let v ČR

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Evropské jazykové portfolio - pro studenty ve věku 15 - 19 let v České republice - Libuše Bohuslavová;Miloš Klang. EJP, které se skládá ze tří vzájemně propojených částí - Jazykového pasu, Jazykového životopisu a Souboru dokumentů a prací,má umožnit, aby v podmínkách jednotné Evropy měl každý student u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Klett nakladatelství Evropské jazykové portfolio pro studenty 15-19 let v ČR

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 104 Kč

Publikace: Evropské jazykové portfolio - pro studenty ve věku 15 - 19 let v České republice - Libuše Bohuslavová;Miloš Klang. EJP, které se skládá ze tří vzájemně propojených částí - Jazykového pasu, Jazykového životopisu a Souboru dokumentů a prací,má umožnit, aby v podmínkách jednotné Evropy měl každý student u sebe dokument, ve kterém je uvedena a potvrzena určitá úroveň osvojení cizího jazyka. To může přispět k usnadnění evropské mobility a pomoci například zaměstnavatelům nebo vzdělávacím institucím. » ... a dál?

Produkt Klett nakladatelství Evropské jazykové portfolio pro studenty 15-19 let v ČR

Klett nakladatelství Evropské jazykové portfolio pro studenty 15-19 let v ČR - parametry

Název produktu: Klett nakladatelství Evropské jazykové portfolio pro studenty 15-19 let v ČR
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 126 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Evropské jazykové portfolio - pro studenty ve věku 15 - 19 let v České republice - Libuše Bohuslavová;Miloš Klang. EJP, které se skládá ze tří vzájemně propojených částí - Jazykového

pasu, Jazykového životopisu a Souboru dokumentů a prací,má umožnit,

aby v podmínkách jednotné Evropy měl každý student u sebe dokument,

ve kterém je uvedena a potvrzena určitá úroveň osvojení cizího

jazyka. To může přispět k usnadnění evropské mobility a pomoci

například zaměstnavatelům nebo vzdělávacím institucím. Publikace: Evropské jazykové portfolio - pro studenty ve věku 15 - 19 let v České republice - Libuše Bohuslavová;Miloš Klang. EJP by se měla stát oficiálním evropským dokladem každého studenta, který názorně a podle mezinárodně stanovených a srovnatelných kritérií vytvořených Radou Evropy informuje o dosažených jazykových znalostech a kompetencích. EJP, jež je složeno ze tří vzájemně propojených částí - Jazykového pasu, Jazykového životopisu a Souboru dokumentů a prací, má umoýžnit, aby v podmínkách jednotné Evropy měl každý student u sebe dokument, ve kterém je uvedenaa potvrzena určitá úrove%n osvojení cizího jazyka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.