Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Klett Bezstarostné roky? - Kuchařská Anna

Knihy naučná literatura

Klett Bezstarostné roky? - Kuchařská Anna

Hodnocení: 1x
  • 4

Bezstarostné roky?Kroky a krůčky předškolním věkem - Poradenství pro rodičeAnna Kucharská, Daniela ŠvancarováPříručka pro rodiče přibližuje pohledy na chování předškolního dítěte, na jeho dosavadní vývoj i na vztahy uvnitř i vně rodiny. Tato kombinovaná piblikace, kniha +31 barev. ilustrovaných, složených, pracovních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Klett Bezstarostné roky? - Kuchařská Anna koupíte i tady

Specifikace Klett Bezstarostné roky? - Kuchařská Anna

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 30 Kč

Nová publikace z oblasti poradenství pro rodiče je věnována rodičům,ale i prarodičům, vychovatelům a učitelům pečujícím o děti předškol-ního věku nebo prvňáky. Obsahuje psaný text a přílohu barevnýchp ... a dál?

Produkt Klett Bezstarostné roky? - Kuchařská Anna

Klett Bezstarostné roky? - Kuchařská Anna - parametry

Název produktu: Klett Bezstarostné roky? - Kuchařská Anna
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 30 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bezstarostné roky?Kroky a krůčky předškolním věkem - Poradenství pro rodičeAnna Kucharská, Daniela ŠvancarováPříručka pro rodiče přibližuje pohledy na chování předškolního dítěte, na jeho dosavadní vývoj i na vztahy uvnitř i vně rodiny. Tato kombinovaná piblikace, kniha +31 barev. ilustrovaných, složených, pracovních listů z je rčena rodičům,ale i prarodičům, vychovatelům a učitelům pečujícím o děti předškolního věku nebo prvňáky. Obsahuje psaný text a přílohu 31 barevných pracovních listů s rozmanitými úkoly. Seznamuje s vývojem dítěte příslušného věku v oblasti fyzické, psychické i sociální. Zdůrazňuje důležité podmínky pro úspěšný vstup do školy – zralost dítěte, alei rozmanité a podnětné rodinné prostředí a přiměřenou péči a výchovu. Zabývá se také otázkou docházky do mateřské školy a rizikem specifických poruch učení. Cennou součástí knihy jsou náměty ke hrám,kterými může rodič přispět ke zdárnému rozvoji dětských schopností a dovedností potřebných k úspěšnému zvládnutí počátků školní docházky. V neposlední řadě kniha nabízí rodičům a jejich dětem šanci trávit společně čas při hrách a tvůrčí činnosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.