Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Klaus Tkotz: Příručka pro elektrotechnika

Knihy

Klaus Tkotz: Příručka pro elektrotechnika

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Příručka pro elektrotechnika - Tkotz Klaus;Kolektiv. Druhé české vydání je překladem už 24. německého vydání a je oproti předchozímu vydání z r. 2002 výrazně aktualizováno, doplněno a o cca 60 stran rozšířeno. Kniha přináší obsáhlý, téměř encyklopedický souhrn základních vědomostí pro specializace v celé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Klaus Tkotz: Příručka pro elektrotechnika

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 832 Kč

Druhé české vydání je překladem už 24. německého vydání a je oproti předchozímu vydání z r. 2002 výrazně aktualizováno, doplněno a o cca 60 stran rozšířeno. Přináší obsáhlý, téměř encyklopedický souhr ... a dál?

Produkt Klaus Tkotz: Příručka pro elektrotechnika

Klaus Tkotz: Příručka pro elektrotechnika - parametry

Název produktu: Klaus Tkotz: Příručka pro elektrotechnika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 832 Kč
Maximální cena: 925 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Příručka pro elektrotechnika - Tkotz Klaus;Kolektiv. Druhé české vydání je překladem už 24. německého vydání a je oproti předchozímu vydání z r. 2002 výrazně aktualizováno, doplněno a o cca 60 stran rozšířeno. Kniha přináší obsáhlý, téměř encyklopedický souhrn základních vědomostí pro specializace v celé šíři elektrotechnických učebních i studijních oborů, jako je např. elektrikář, elektromechanik, mechanik silnoproudých zařízení, mechanik elektronik apod. Hlavní důraz je kladen na jasnost a srozumitelnost výkladu, která je podpořena zařazením velkého množství barevných obrázků, schémat zapojení, diagramů a popisů experimentů. Pro nové české vydání byl výklad doplněn tak, aby pokud možno odpovídal platným ČSN. Kniha je určena především žákům SOU a SPŠ elektrotechnických, uplatnění však najde i mezi vyučenými pracovníky v elektroprovozech a dílnách, mistry, techniky i dalšími zájemci o elektrotechniku… Publikace: Příručka pro elektrotechnika - Tkotz Klaus;Kolektiv. Klaus TkotzEuropa Sobotáles 2006Kniha, čeština, 624 stran Autor knihy Klaus Tkotz, Vydavatelstvo Europa Sobotáles


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.