Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Klaus Nonnemacher: Jak dokonale zvládnout kickbox

Knihy naučná literatura

Klaus Nonnemacher: Jak dokonale zvládnout kickbox

Hodnocení: 1x
  • 4

Moderní publikace z oblasti bojových umění nabízí precizní popisy technik, řadu tréninkových tipů a rad pro správné využití tréninkového náčiní v kicboxu. Jejím autorem je osminásobný mistr světa v pěti různých bojových sportovních odvětvích a držitel řady dalších mezinárodních ocenění. Kniha je ideální příručkou pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak dokonale zvládnout ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Klaus Nonnemacher: Jak dokonale zvládnout kickbox koupíte i tady

Specifikace Klaus Nonnemacher: Jak dokonale zvládnout kickbox

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 271 Kč

Moderní publikace z oblasti bojových umění nabízí precizní popisy technik, řadu tréninkových tipů a rad pro správné využití tréninkového náčiní v kicboxu. Jejím autorem je osminásobný mistr světa v pěti různých bojových sportovních odvětvích a držitel řady dalších mezinárodních ocenění. Kniha je ideální příručkou pro začínající kickboxery, nabízí však také řadu cenných rad profesionálním bojovníkům a je určena též trenérům. Na řadě fotografií představuje autor názorně základní bojové postoje, práci nohou, úhybné » ... a dál?

Produkt Klaus Nonnemacher: Jak dokonale zvládnout kickbox

Klaus Nonnemacher: Jak dokonale zvládnout kickbox - parametry

Název produktu: Klaus Nonnemacher: Jak dokonale zvládnout kickbox
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 271 Kč
Maximální cena: 302 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Moderní publikace z oblasti bojových umění nabízí precizní popisy technik, řadu tréninkových tipů a rad pro správné využití tréninkového náčiní v kicboxu. Jejím autorem je osminásobný mistr světa v pěti různých bojových sportovních odvětvích a držitel řady dalších mezinárodních ocenění. Kniha je ideální příručkou pro začínající kickboxery, nabízí však také řadu cenných rad profesionálním bojovníkům a je určena též trenérům. Na řadě fotografií představuje autor názorně základní bojové postoje, práci nohou, úhybné manévry, pěstní techniky a techniky nohou a velkou pozornost věnuje tréninku se speciálním náčiním pro kickbox a nácviku boje s plným kontaktem. Součástí knihy je též autorův autentický popis přípravy na mistrovství světa v kickboxu s podrobným popisem jeho tréninkového plánu. V závěru knihy se čtenář dozví něco z historie této stále populárnější sportovní disciplíny. Obsah: OBSAH PŘEDMLUVA 1 KAPITOLA 1 BOJOVÉ POSTOJE Bojový postoj 1: Box/kickbox Bojový postoj 2: Semicontact/pointfighting 2 KAPITOLA 2 PRÁCE NOHOU Step Forward Step Backward Step Leftside Step Rightside 3 KAPITOLA 3 ÚHYBNÉ POHYBY Feinting Down Feinting Back Bobbing-Left Bobbing-Right Weave-Left Weave-Right 4 KAPITOLA 4 BLOKOVÁNÍ LOW KICKU (NÍZKÉHO KOPU) Blokování low kicku ven Blokování low kicku dovnitř 5 KAPITOLA 5 PĚSTNÍ TECHNIKY Jab (přední přímý úder) Punch (zadní přímý úder) Přední hák (hook) Zadní hák (hook) Přední zvedák (uppercut) Zadní zvedák (uppercut) Back fist (úder hřbetem pěsti) přední rukou Spinning-back fist (úder hřbetem pěsti ruky) 6 KAPITOLA 6 NOŽNÍ TECHNIKY Front kick (přímý kop) Side kick (kop stranou) Low kick (nízký kop) Round kick (obloukový kop) - přetočená varianta na tělo nebo hlavu soupeře Round kick (obloukový kop) - nepřetočená verze k hlavě soupeře Tornado round kick Hook kick (hákový kop) Axe kick (kladivový kop) Back kick (kop z otočky) Spinning hook kick (kruhový kop z otočky) Podmet (sweep) 7 KAPITOLA 7 MALÉ LAPY KOMBINACE S MALÝMI LAPAMI Kombinace 1: jab - punch - levý hák Kombinace 2: jab - punch - jab Kombinace 3: jab - cross - uppercut Kombinace 4: punch - hook - uppercut - uppercut Kombinace 5: jab - punch - uppercut - hook TRÉNINK KONTRU S MALÝMI LAPAMI Útok: jab Kontr: punch Útok: jab Kontr: cross - uppercut Útok: jab Kontr: jab Útok: jab Kontr: punch - jab Útok: punch Kontr: uppercut Útok: hook Kontr: hook Dril a reakční trénink s malými lapami Reakční trénink, cvičení 1: jab Reakční trénink, cvičení 2: jab - punch - jab Reakční trénink, cvičení 3: jab - uppercut - hák KOMBINOVANÝ TRÉNINK VÝKONNOSTI A PŘIPRAVENOSTI S MALÝMI LAPAMI Kombinace 1 (jab - punch - zhoupnutí - zhoupnutí - hook) Kombinace 2 (jab - punch - ducking - jab) 8 KAPITOLA 8 KICKPADS (STŘEDNÍ LAPY) ZÁKLADNÍ PĚSTNÍ A NOŽNÍ KOMBINACE Kombinace 1: jab - round kick Kombinace 2: hook - round kick Kombinace 3: uppercut - round kick Kombinace 4: jab - punch - round kick Kombinace 5: jab - punch - hook - round kick KOMBINOVANÝ TRÉNINK VÝKONNOSTI A PŘIPRAVENOSTI SE STŘEDNÍM


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.