MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Klima » Domácí Ventilátory » Srovnání cen Klarstein El Paso stříbrný

Domácí Ventilátory

Klarstein El Paso stříbrný

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 4060656153310

Stropní ventilátor Klarstein El Paso se stropním osvětlením poskytuje Vám i Vašim blízkým podle potřeby pohodlné chlazení nebo cirkulaci teplého vzduchu. Stropní ventilátor Klarstein El Paso s průměrem 52" (132 cm). se 3 stupni rychlosti (vysoká, střední, nízká) a se 180 otáčkami za minutu spolehlivě rozhýbe ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.42942
doprava zdarma

Filtrovat: i

Srovnání cen Klarstein El Paso stříbrný

Specifikace Klarstein El Paso stříbrný

Kategorie Domácí Ventilátory
Výrobce klarstein
Nejnižší cena 4 099 Kč

Stropní ventilátor Klarstein El Paso se stropním osvětlením poskytuje Vám i Vašim blízkým podle potřeby pohodlné chlazení nebo cirkulaci teplého vzduchu. Stropní ventilátor Klarstein El Paso s průměrem 52" (132 cm). se 3 stupni rychlosti (vysoká, střední, nízká) a se 180 otáčkami za minutu spolehlivě rozhýbe vzduch v místnosti stlačením jediného tlačítka. Jeho tři robustní lopatky se stříbrným vzhledem, které mohou dle potřeby pracovat ve dvou různých směrech pohybu, umožňují použití v teplých i chladných » ... a dál?

Produkt Klarstein El Paso stříbrný

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Cata E100 GTH

Cata E100 GTH

od 2 146 Kč

Cata B-23 A

Cata B-23 A

od 2 962 Kč

SENCOR SFN 9011SL

SENCOR SFN 9011SL

od 2 299 Kč

Cata B-10 MATIC T

Cata B-10 MATIC T

od 832 Kč

Cata B-10 MATIC

Cata B-10 MATIC

od 645 Kč

Cata E100 G

Cata E100 G

od 899 Kč


Klarstein El Paso stříbrný - parametry

Název produktu: Klarstein El Paso stříbrný
Výrobce: klarstein
Minimální cena: 4 099 Kč
Maximální cena: 4 099 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Stropní ventilátor Klarstein El Paso se stropním osvětlením poskytuje Vám i Vašim blízkým podle potřeby pohodlné chlazení nebo cirkulaci teplého vzduchu. Stropní ventilátor Klarstein El Paso s průměrem 52" (132 cm). se 3 stupni rychlosti (vysoká, střední, nízká) a se 180 otáčkami za minutu spolehlivě rozhýbe vzduch v místnosti stlačením jediného tlačítka. Jeho tři robustní lopatky se stříbrným vzhledem, které mohou dle potřeby pracovat ve dvou různých směrech pohybu, umožňují použití v teplých i chladných dnech: ve směru pohybu hodinových ručiček cirkuluje teplý vzduc při stropě a v opačném směru je místnost zásobována proudem chladného vzduchu. Integrované stropní svítidlo se závitem E27 kromě toho přináší světlo a umožňuje prostorově úspornou instalaci přímo na existující elektrickou síť. Mnoho funkcí zařízení El Paso je možné ovládat přímo zespodu pomocí dálkového ovladače. Chlazení, cirkulace tepla a stropní osvětelní v jednom: stropní ventilátor Klarstein El Paso přesvědčí mnohými funkcemi a pohodlným dálkovým ovladačem. Všimněte si prosím, že potřebné žárovky a baterie do dálkového ovladače nejsou součástí balení. Ventilátor stropní, průměr lopatek 132 cm, počet rychlostí 3, dálkové ovládání, barva stříbrná . Nejen v průběhu horkých letních dnů, kdy hledáme různá řešení, jak aspoň trochu vyvětrat kancelář či byt, vám tuto starost pomůže vyřešit stropní ventilátor Klarstein El Paso stříbrný. Svižnost cirkulace si pohodlně nastavíte tak, že si vyberete požadovanou hodnotu ze 3 rychlostních úrovní. Moderní a snadné ovládání zajistí praktický dálkový ovladač. Lopatky mají v průměru velikost 132 cm. Základní vlastnosti ventilátoru Klarstein El Paso stříbrný Dálkový ovladač Typ ventilátoru Klarstein: stropní 3 nastavení voleb rychlosti Je vybaven lopatkami o průměru 132 cm Barva: stříbrná Užitečné funkce ventilátoru Klarstein El Paso stříbrný Můžete jej ovládat i na dálku pomocí dálkového ovládání.


Přidat recenzi pro Klarstein El Paso stříbrný

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.