Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Klára Kašparová: Reportování o společenské odpovědnosti podniku

Učebnice/Odborná literatura

Klára Kašparová: Reportování o společenské odpovědnosti podniku

Hodnocení: 1x
  • 4

Reportování o společenské odpovědnosti podniku - Klára Kašparová. S aplikací společenské odpovědnosti podniku (CSR) v podnikohospodářské praxi je spojováno mnoho výhod. Ty však často začnou na podnik působit až při zveřejnění jeho aktivit. Proto se publikace a v ní prezentovaný výzkum zaměřuje na oblast nefinančního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Klára Kašparová: Reportování o společenské odpovědnosti podniku koupíte i tady

Specifikace Klára Kašparová: Reportování o společenské odpovědnosti podniku

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 196 Kč

S aplikací společenské odpovědnosti podniku (CSR) v podnikohospodářské praxi je spojováno mnoho výhod. Ty však často začnou na podnik působit až při zveřejnění jeho aktivit. Proto se publikace a v ní ... a dál?

Produkt Klára Kašparová: Reportování o společenské odpovědnosti podniku

Klára Kašparová: Reportování o společenské odpovědnosti podniku - parametry

Název produktu: Klára Kašparová: Reportování o společenské odpovědnosti podniku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 375 Kč
Ušetríte až: 179 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Reportování o společenské odpovědnosti podniku - Klára Kašparová. S aplikací společenské odpovědnosti podniku (CSR) v podnikohospodářské praxi je spojováno mnoho výhod. Ty však často začnou na podnik působit až při zveřejnění jeho aktivit. Proto se publikace a v ní prezentovaný výzkum zaměřuje na oblast nefinančního reportování. Stavem CSR reportování se v postkomunistických zemích zabývá jen velmi málo výzkumů. Hodnocení se také často omezují jen na vybraná hlediska reportování. Proto se stalo hlavní ambicí výzkumu identifikovat integrující přístup podniků k začleňování CSR informací do výročních zpráv v ČR. Jako vhodná metoda pro odhalení přístupu byla vybrána kvantitativní obsahová analýza. Kódovací schéma nebylo přejato z jiných výzkumů, ale vytvořeno s využitím otevřeného kódování. Výhodou takto sestavené metodiky je, že umožňuje identifikovat specifika v analyzovaném materiálu, což je plně v souladu s exporatorním charakterem výzkumu. Reportování o společenské odpovědnosti podniku - Klára Kašparová od nakladatelství Masarykova univerzita Brno v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz - Informácie o publikácii ISBN 979-02-6010-461-7, Vydavateľ Bärenreiter Praha, Rok


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.