Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kladsko

Knihy naučná literatura

Kladsko

Hodnocení: 1x
  • 5

Kladsko. Historickogeografický lexikon – Historickogeografický lexikon - Eva Semotanová, kolektiv autorů. Kladsko bylo a je specifickým regionem ve střední Evropě, se složitým historickým vývojem, územním přesahem (v minulosti se rozkládal na území různých zemí), s měnící se státní příslušností, národnostní, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89186
skladem

Jaké má kniha
Kladsko
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kladsko koupíte i tady

Specifikace Kladsko

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 352 Kč

Publikace Kladsko, historickogeografický lexikon si klade nelehký cíl, přispět k prohlubování soudobé kladské regionální identity, kladského kulturního dědictví i regionální identity evropské ve smyslu Kladska jako součásti Euroregionu Glacensis. ... a dál?

Produkt Kladsko

Kladsko - parametry

Název produktu: Kladsko
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 352 Kč
Maximální cena: 491 Kč
Ušetríte až: 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Kladsko. Historickogeografický lexikon – Historickogeografický lexikon - Eva Semotanová, kolektiv autorů. Kladsko bylo a je specifickým regionem ve střední Evropě, se složitým historickým vývojem, územním přesahem (v minulosti se rozkládal na území různých zemí), s měnící se státní příslušností, národnostní, jazykovou i kulturní rozmanitostí. Jeho multikulturní charakter přináší moderní společnosti výrazná pozitiva; ta je třeba uchovávat, využívat a dále rozvíjet. Za hlavní aspekty, jednoznačně zařazující Kladsko mezi mimořádně evropské regiony s bohatou historickou a kulturní tradicí, lze považovat zejména kladskou regionální identitu (její kořeny, utváření a proměny) a vnímání Kladska jako regionu historické paměti. Publikace Kladsko, historickogeografický lexikon si klade nelehký cíl, přispět k prohlubování soudobé kladské regionální identity, kladského kulturního dědictví i regionální identity evropské ve smyslu Kladska jako součásti Euroregionu Glacensis. Je prací, založenou na základním výzkumu v oborech historiografie, historická geografie, regionální geografie a regionální rozvoj, avšak v součinnosti s mnoha dalšími příbuznými disciplínami. Zároveň lze lexikon využívat v zájmových oblastech vzdělávání, cestovního ruchu, osvěty, popularizace kladské země či v mnoha dalších pohledech na poznávání Kladska. Kladsko. Historickogeografický lexikon – Historickogeografický lexikon - Eva Semotanová, kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.