Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen KEY Publishing Změny soudního systému v zemích Koruny české v době poběloho...

Knihy

KEY Publishing Změny soudního systému v zemích Koruny české v době poběloho...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Změny soudního systému v zemích Koruny české v době pobělohorské (vybrané problémy) - Rezek Oldřich. Práce pojednává o změnách soudního systému v pobělohorském období. V širších souvislostech jsou zde nastíněny důsledky pobělohorské porážky v oblastech procesního práva, v řízení před soudy. Podrobně jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace KEY Publishing Změny soudního systému v zemích Koruny české v době poběloho...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 208 Kč

Publikace: Změny soudního systému v zemích Koruny české v době pobělohorské (vybrané problémy) - Rezek Oldřich. Práce pojednává o změnách soudního systému v pobělohorském období. V širších souvislostech jsou zde nastíněny důsledky pobělohorské porážky v oblastech procesního práva, v řízení před soudy. Podrobně jsou čtenářům přiblíženy proměny soudního personálu a procesních stran u zemských soudů. Není opomenuto ani exekuční a konkurzní řízení. Upozorněno je i na unifikaci českého a rakouského procesního práva. » ... a dál?

Produkt KEY Publishing Změny soudního systému v zemích Koruny české v době poběloho...

KEY Publishing Změny soudního systému v zemích Koruny české v době poběloho... - parametry

Název produktu: KEY Publishing Změny soudního systému v zemích Koruny české v době poběloho...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 208 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Změny soudního systému v zemích Koruny české v době pobělohorské (vybrané problémy) - Rezek Oldřich. Práce pojednává o změnách soudního systému v pobělohorském období. V širších souvislostech jsou zde nastíněny důsledky pobělohorské porážky v oblastech procesního práva, v řízení před soudy. Podrobně jsou čtenářům přiblíženy proměny soudního personálu a procesních stran u zemských soudů. Není opomenuto ani exekuční a konkurzní řízení. Upozorněno je i na unifikaci českého a rakouského procesního práva. Publikace: Změny soudního systému v zemích Koruny české v době pobělohorské (vybrané problémy) - Rezek Oldřich.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.