Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen KEY Publishing Vznik Velkého Brna - Filip Vrána, Karel Schelle

Učebnice/Odborná literatura

KEY Publishing Vznik Velkého Brna - Filip Vrána, Karel Schelle

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vznik Velkého Brna - Filip Vrána; Karel Schelle. Publikace Vznik Velkého Brna zachycuje jeden z nejdůležitějších okamžiků správy města Brna, tedy okolnosti rozšíření města o 23 předměstských obcí v roce 1919. Nikdy předtím ani potom už město nerostlo v takovém rozsahu. Autoři srovnávají tento akt s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace KEY Publishing Vznik Velkého Brna - Filip Vrána, Karel Schelle

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 167 Kč

Publikace: Vznik Velkého Brna - Filip Vrána; Karel Schelle. Publikace Vznik Velkého Brna zachycuje jeden z nejdůležitějších okamžiků správy města Brna, tedy okolnosti rozšíření města o 23 předměstských obcí v roce 1919. Nikdy předtím ani potom už město nerostlo v takovém rozsahu. Autoři srovnávají tento akt s rozšířením dalších měst Československa v období první republiky. Zabývají se především otázkou vlivu národnostní situace v období těsně po vzniku nového samostatného státu, zákonnými normami apod. Jádrem » ... a dál?

Produkt KEY Publishing Vznik Velkého Brna - Filip Vrána, Karel Schelle

KEY Publishing Vznik Velkého Brna - Filip Vrána, Karel Schelle - parametry

Název produktu: KEY Publishing Vznik Velkého Brna - Filip Vrána, Karel Schelle
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 167 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vznik Velkého Brna - Filip Vrána; Karel Schelle. Publikace Vznik Velkého Brna zachycuje jeden z nejdůležitějších okamžiků správy města Brna, tedy okolnosti rozšíření města o 23 předměstských obcí v roce 1919. Nikdy předtím ani potom už město nerostlo v takovém rozsahu. Autoři srovnávají tento akt s rozšířením dalších měst Československa v období první republiky. Zabývají se především otázkou vlivu národnostní situace v období těsně po vzniku nového samostatného státu, zákonnými normami apod. Jádrem práce je především způsob začlenění té které obce do projektu Velkého Brna a zejména okolnosti, které k tomuto procesu vedly. Publikace: Vznik Velkého Brna - Filip Vrána; Karel Schelle.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.