Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen KEY Publishing Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zem...

Učebnice/Odborná literatura

KEY Publishing Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zem...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zemí Evropské únie do České republiky - Frischová Magdalena. "Vysílání zaměstnanců je komplexním problémem, se kterým se setkává řada nadnárodních společností. Při vysílání je nutné řešit řadu právních, finančních, účetních, daňových a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace KEY Publishing Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zem...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 123 Kč

Publikace: Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zemí Evropské únie do České republiky - Frischová Magdalena. "Vysílání zaměstnanců je komplexním problémem, se kterým se setkává řada nadnárodních společností. Při vysílání je nutné řešit řadu právních, finančních, účetních, daňových a operativních problémů, kde rozhodnutí v jedné oblasti vylučuje některé možnosti v jiných oblastech. Cílem této publikace je, aby mohla být použita jako příručka pro management při strategickém řízení » ... a dál?

Produkt KEY Publishing Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zem...

KEY Publishing Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zem... - parametry

Název produktu: KEY Publishing Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zem...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 123 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zemí Evropské únie do České republiky - Frischová Magdalena. "Vysílání zaměstnanců je komplexním problémem, se kterým se setkává řada nadnárodních společností. Při vysílání je nutné řešit řadu právních, finančních, účetních, daňových a operativních problémů, kde rozhodnutí v jedné oblasti vylučuje některé možnosti v jiných oblastech. Cílem této publikace je, aby mohla být použita jako příručka pro management při strategickém řízení převzetí společnosti vysláním zahraničních manažerů do České republiky a stala se tak součástí přípravy na řešení poměrně složité situace, kdy je nutné sladit požadavky vysílajícího subjektu, vysílaného manažera, přijímajícího subjektu a legislativy České republiky." Publikace: Právní podmínky úspěšné realizace vyslání managementu ze zemí Evropské únie do České republiky - Frischová Magdalena.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.