Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Key publishing Manažerská psychologie - Helena Pavlíčková

Učebnice/Odborná literatura

Key publishing Manažerská psychologie - Helena Pavlíčková

Hodnocení: 1x
  • 4

Cílem publikace je nastínit pokud možno ucelený přehled všeho, co se odehrává v naší osobnosti a vysvětlit, z jakých komponent je naše osobnost vlastně strukturována. Je nutné nejdříve znát sami sebe, vědět kdo jsme, abychom mohli lépe pochopit i jednání druhých, což je nezbytná podmínka manažerského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Key publishing Manažerská psychologie - Helena Pavlíčková koupíte i tady

Specifikace Key publishing Manažerská psychologie - Helena Pavlíčková

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 123 Kč

Cílem publikace je nastínit pokud možno ucelený přehled všeho, co se odehrává v naší osobnosti a vysvětlit, z jakých komponent je naše osobnost vlastně strukturována. Je nutné nejdříve znát sami sebe, ... a dál?

Produkt Key publishing Manažerská psychologie - Helena Pavlíčková

Key publishing Manažerská psychologie - Helena Pavlíčková - parametry

Název produktu: Key publishing Manažerská psychologie - Helena Pavlíčková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 173 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cílem publikace je nastínit pokud možno ucelený přehled všeho, co se odehrává v naší osobnosti a vysvětlit, z jakých komponent je naše osobnost vlastně strukturována. Je nutné nejdříve znát sami sebe, vědět kdo jsme, abychom mohli lépe pochopit i jednání druhých, což je nezbytná podmínka manažerského jednání. V další části jde o využití těchto poznatků v aplikaci na manažerskou (ale i běžnou) praxi. Umožňuje nám pochopit např. důležitost naší komunikace, její úskalí, chyby, kterých se dopouštíme, umění vypořádat se úspěšně s konflikty ve firmě, umět rozlišit lidi podle jednotlivých komponent jejich osobnosti, dokázat sestavit efektivní tým, znát zásady asertivity a v neposlední řadě umět zacházet se zákony psychologie prodeje tak, že je jednak umíme úspěšně používat vůči klientům a zákazníkům, ale také naopak – umět se jim jako klient nebo zákazník úspěšně bránit. Publikace: Manažerská psychologie - Pavlíčková Helena. Publikace: Manažerská psychologie - Pavlíčková Helena. Autor knihy Helena Pavlíčková, Vydavatelstvo Key publishing, Kniha,2008


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.