Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen KEY Publishing Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního syst...

Knihy

KEY Publishing Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního syst...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního systému v podniku - Myšík Jiří. „Jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu každého podniku je jeho konkurenceschopnost na trhu. Naprostou nutností, která se v konkurenceschopnosti přímo odráží je úroveň a kvalita podnikového informačního systému. Jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace KEY Publishing Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního syst...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 78 Kč

Publikace: Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního systému v podniku - Myšík Jiří. „Jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu každého podniku je jeho konkurenceschopnost na trhu. Naprostou nutností, která se v konkurenceschopnosti přímo odráží je úroveň a kvalita podnikového informačního systému. Jeho nastavení nejen po stránce softwarové, nýbrž i organizační, může rozhodnout o efektivitě či selhání jednotlivých kroků na cestě za zvýšením benefitů spojených s podnikáním. Správné fungování podniku » ... a dál?

Produkt KEY Publishing Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního syst...

KEY Publishing Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního syst... - parametry

Název produktu: KEY Publishing Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního syst...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního systému v podniku - Myšík Jiří. „Jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu každého podniku je jeho konkurenceschopnost na trhu. Naprostou nutností, která se v konkurenceschopnosti přímo odráží je úroveň a kvalita podnikového informačního systému. Jeho nastavení nejen po stránce softwarové, nýbrž i organizační, může rozhodnout o efektivitě či selhání jednotlivých kroků na cestě za zvýšením benefitů spojených s podnikáním. Správné fungování podniku je položeno na kombinaci mnoha veličin. Informační systém zde hraje velmi významnou roli.“ Publikace: Hodnocení efektů při zavedení nebo inovaci informačního systému v podniku - Myšík Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.