Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Key publishing Evropské obchodní soudnictví - Radka MacGregor Pelikánová

Učebnice/Odborná literatura

Key publishing Evropské obchodní soudnictví - Radka MacGregor Pelikánová

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace Evropské obchodní soudnictví je úvodním prostředkem pro poznání a studium základů evropského soudního systému, a to zejména s důrazem na obchodní aspekty. S ohledem na množství informací a současně snahu o přehlednost a jednoduchou orientaci byla zvolena forma bodové prezentace. Kniha je rozdělena do pěti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Key publishing Evropské obchodní soudnictví - Radka MacGregor Pelikánová koupíte i tady

Specifikace Key publishing Evropské obchodní soudnictví - Radka MacGregor Pelikánová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 93 Kč

Publikace Evropské obchodní soudnictví je úvodním prostředkem pro poznání a studium základů evropského soudního systému, a to zejména s důrazem na obchodní aspekty. S ohledem na množství informací a s ... a dál?

Produkt Key publishing Evropské obchodní soudnictví - Radka MacGregor Pelikánová

Key publishing Evropské obchodní soudnictví - Radka MacGregor Pelikánová - parametry

Název produktu: Key publishing Evropské obchodní soudnictví - Radka MacGregor Pelikánová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 175 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace Evropské obchodní soudnictví je úvodním prostředkem pro poznání a studium základů evropského soudního systému, a to zejména s důrazem na obchodní aspekty. S ohledem na množství informací a současně snahu o přehlednost a jednoduchou orientaci byla zvolena forma bodové prezentace.

Kniha je rozdělena do pěti částí. Po souhrnném přehledu o Evropských společenstvích a jejich orgánech, včetně tří soudů tvořících evropský soudní systém, (1.) následuje rekapitulace nejdůležitějších evropských právních dokumentů a evropského práva samotného (2). Na tyto úvodní poznámky navazuje již poněkud propracovanější nástin organizace a činnosti Evropského soudního dvoru, Soudu prvého stupně a Soudu pro veřejnou činnost (3) a výběr souvisejících právních ustanovení (4). Za účelem praktičnosti publikaci uzavírá rozbor několika obchodních judikátů (5). Autor knihy Radka Pelikánová, Vydavatelstvo Key publishing, Kniha,2009


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.