Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Kevin J. Anderson: Star Wars Omnibus: Letopisy rytířů Jedi 1

Próza - beletrie

Kevin J. Anderson: Star Wars Omnibus: Letopisy rytířů Jedi 1

Hodnocení: 1x
  • 4

Odhalte pradávnou historii Jediů, Sithů a dokonce i samotného hyperprostoru v nejstarších dochovaných příbězích z galaxie Star Wars, jež se odehrávají pět tisíc let před úspěšným útokem Luka Skywalkera na Hvězdu smrti. V galaxii, kterou spojuje nově vzniklá Republika a již ochraňují rytíři Jedi, rozpoutají dva ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Star Wars Omnibus: Leto..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kevin J. Anderson: Star Wars Omnibus: Letopisy rytířů Jedi 1 koupíte i tady

Specifikace Kevin J. Anderson: Star Wars Omnibus: Letopisy rytířů Jedi 1

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 667 Kč

Odhalte pradávnou historii Jediů, Sithů a dokonce i samotného hyperprostoru v nejstarších dochovaných příbězích z galaxie Star Wars, jež se odehrávají pět tisíc let před úspěšným útokem Luka Skywalkera na Hvězdu smrti. ... a dál?

Produkt Kevin J. Anderson: Star Wars Omnibus: Letopisy rytířů Jedi 1

Kevin J. Anderson: Star Wars Omnibus: Letopisy rytířů Jedi 1 - parametry

Název produktu: Kevin J. Anderson: Star Wars Omnibus: Letopisy rytířů Jedi 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 667 Kč
Maximální cena: 1 074 Kč
Ušetríte až: 407 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Odhalte pradávnou historii Jediů, Sithů a dokonce i samotného hyperprostoru v nejstarších dochovaných příbězích z galaxie Star Wars, jež se odehrávají pět tisíc let před úspěšným útokem Luka Skywalkera na Hvězdu smrti. V galaxii, kterou spojuje nově vzniklá Republika a již ochraňují rytíři Jedi, rozpoutají dva hyperprostoroví cestovatelé v honbě za bohatstvím nevědomky válku mezi dosud neznámým Sithským Impériem a Republikou. Její následky budou rezonovat ještě tisíc let poté a navždy změní život mladých rytířů Jedi Ulica Qel-Dromy a Nomi Sunrider!
  • Začátek 90. let přinesl novou generaci komiksů Star Wars.
  • Tom Veitch nás v komiksové minisérii Star Wars: Dark Empire provedl událostmi, které dalece přesahovaly rámec původní filmové trilogie. Svým osobitým stylem dokázal navodit tu správnou atmosféru - atmosféru, která už několik generací fandů znovu a znovu přivádí do ztemnělých sálů kin.
  • Netrvalo to dlouho a Tom Veitch si díky velkému úspěchu minisérie a s osobním svolením George Lucase mohl splnit velký sen - společně s K. J. Andersonem stvořil komiksovou sérii, která popisovala nejstarší známé události vesmíru Star Wars (odehrávající se 5000 let před filmem Star Wars Epizoda IV: Nová naděje).
  • Tento omnibus obsahuje první čtyři příběhy velkolepé série. Na úvod vás čeká komorní představení sourozenecké dvojice, která se souhrou nešťastných náhod ocitne ve spárech dávno zapomenutého Sithského Impéria. Právě tento zdánlivě zanedbatelný incident vyvolá v dalším příběhu Velkou hyperprostorovou válku mezi nově vznikající Republikou a Sithským Impériem.
  • Další dva příběhy vás posunou o víc než tisíc let. Představí se vám mladý rytíř Jedi Ulic Qel-Droma, který se vydává na planetu Onderon, kde právě zuří občanská válka. A na závěr se dozvíme něco o původu jedné z největších rytířek Jedi Nomi Sunrider.
  • Není nač čekat! Vydejte se na dalekou pouť do doby, kdy se rytíři Jedi počítali na tisíce! Autor : Kevin J. Anderson, První kniha Star Wars Letopisy rytířů Jedi zaznamenává nejstarší historii Hvězdných válek. V době existence

původní Republiky, dávno před narozením Anakina Skywalkera i jeho syna

Luka, se nově vzniklé Sithské Impérium teprve pokouší ovládnout temnou

stranu Síly. Autor knihy Kevin J. Anderson napsal přes dvacet bestsellerů a bezpočet dalších románů. Podílel se na

sériích jako Duna nebo Akta X. Fanoušci Star Wars jej mohou znát jako

autora trilogie o mladých rytířích Jedi. Rok nula je v historii Star Wars stanoven bitvou u Yavinu. Rytíři Jedi v minulosti studovali filozofii a

teprve se snažili porozumět vesmírné Síle. Vystupovali jako diplomaté a

bojovali jen v sebeobraně. Síla propůjčuje Jediům určité psionické

schopnosti, dokážou ovlivňovat cizí vědomí a ovládat světelné meče. V

síle je ukrytá i její Temná stránka, což je ztělesnění zkázy a

destrukce. V touze po moci a zakázaných znalostech někteří z Jediů

přešli na Temnou stranu. Temní Jediové se odtrhli za velkého schizmatu a od té doby se stali

Pány ze Sithu a založili vlastní


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.